Orákulum na 31.10.-6.11.2016


RAFAELŮV RYTÍŘ – RAFAELOVO PÁŽE – GABRIELOVA SEDMIČKA

Tento týden je o vás a vašem vztahu k okolí. Může se týkat vašeho partnerského vztahu, mladé, romantické, zasněné lásky a nebo také vašich emocí, nadšení, lásky pro nějakou činnost, situaci. Je to týden plný emocí. Dotáhněte věci do konce! Nenechte se odradit okolím. Pokud jednáte srdcem, pokud váš vede touha a odhodlání. Pokud věříte tomu, co děláte, pak jednáte správně!

rafaeluv-rytirRAFAELŮV RYTÍŘ

Romantická povaha, teatrálnost, poetičnost, přemítavost

Oddanost v romantickém vztahu. Nesmírné nadšení. Situace nebo témata, při nichž srdce plesá radostí.

Připravte se na to, že budete přímo uneseni nadšením. Někomu se podaří ve vás vyvolat hluboké emoce. tato karta také zvěstuje, že se někdo zamiluje. Může také předpovídat různé nápadité nabídky, umělecké návrhy a pracovní příležitosti nebo vás připravovat na to, že se setkáte se situacemi a tématy, příležitosti nebo vás připravovat na to, že se setkáte se situacemi a tématy, při níž bude vaše srdce plesat radostí.

Popíši-li touto kartou osobu, pak se to někdo, kdo mistrovsky ovládá své emoce a uměleckou tvorbu. Je to člověk, který je zamilovaný do lásky samotné a romanticky laděný člověk. Je také poetický, dramatický (teatrálnost), optimistický, kultivovaný a nebo také přelétavý. V běžných tarotových sadách se tato karta nazývá Rytíř Pohárů.

Další významy: Zásnuby a svatba. Mohou to být silné emoce. A nebo také růžové brýle. Postavte se nohami na zem!

rafaelovo-pazeRAFAELOVO PÁŽE

Laskavost, láskyplnost, zasněnost, upřímnost

Nová citově vypjatá situace. Zprávy týkající se vztahů a nebo pozvání do společnosti. Úžasné intuitivní vzlety

Vaš pocity mohou být velice poučné! Tato karta vypovídá o něčem, co bude mít velký dopad na vaše city. Možná se posunete na další úroveň ve svém duchovním rozvoji, nebo se zamilujete do nějakého nového projektu či úsilí. Tato karta také může představovat člověka, který rozvíjí váš milostný a nebo emocionální život. Velmi důležitá bude v tomto období komunikace – zvlášť pokud se jedná o člověka, k němuž máte již citový vztah.

Popíši-li touto kartou osobu, pak se jedná o mladého, příjemného a laskavého člověka, který velmi otevřeně popisuje svoje pocity. Někdo, kdo má vřelou a milující povahu, ale možná se trochu stydí. Je také zasněný, citlivý, tvořivý, zamilovaný a naivní. V běžných tarotových sadách se tato karta nazývá Princezna Pohárů.

Další významy: Pozvání do společnosti. Zvláštní nový přítel. Důvěrné informace.

gabrielova-sedmickaRAFAELOVA SEDMIČKA

Postavit se za to, čemu věříme. Důvěřovat. Nalézt svou osobní sílu.

Postavte se za to, čemu věříte! Je důležité sebejistě hájit své činy. I když jste třeba v menšině, vaše názory jsou správné, a proto si stůjte za svým. Jednejte podle svých zásad a bedlivě sledujte, co se kolem vás děje. Možná se budete muset vzepřít lidem, kteří mají v rukou moc, abyste ochránili sebe a ty, na nichž vám záleží.

Na této situaci se toho můžete opravdu hodně naučit. Zeptejte se sami sebe, jestli tato obtížná situace souvisí pouze s lidmi kolem vás nebo jestli by se mohlo jednat o nějaký váš vnitřní konflikt, který se projevil ve vnějším světě., aby vám pomohl k dalšímu růstu.

Další významy: Uplatněte osobní sílu. Je to vaše odhodlání hájit někoho a nebo něco. Tato karta se běžném tarotu nazývá Sedm Holí – je to Odvaha, odvaha postavit se dané situaci a připravenost nad ní zvítězit.

S láskou Saxi