Lenormand a Andělé světla na 1.10.2017


Nejdříve zrekapituluji svůj dnešní den. Cesta po Rakousku byla příjemná a bezproblémová. Ke konci mě sice trochu přepadla únava, ale to je běžný jev. Ty dnešní mraky mi trochu udělal můj tatínek, sice jsem ho poprvé za několik let, co takhle cestujeme, přemluvila, aby mi zastavil u obchodu, ale už mě nedovolil si nakoupit. Vstoupili jsme dovnitř a on, že se ho mám držet a aby mě nenapadlo nikam dál chodit. Takže dnešní cesta byla z bodu A do cílového bodu B, kde jsem se ani nedostala k nádhernému klášteru, který je kousek pěšky od cílového místa, jeli jsme pak hned zpět, krásy jsem obdivovala pouze z auta. A teď karty na neděli:

HORA – MYŠI + ČÁPY – RAKEV

Tuto první kombinaci karet vidím na pozitivní. Hora sice hovoří o nějakém problému, překážce či nepříteli, ale druhá karta vše sežere. Takže my dnes máme velkou šanci zdolat nepřítele, pokořit překážku, uvolnit blok. Problém, který jsme řešili posledních pár dní bude pryč, vyšumí. Může nastat trochu zdržení, ale nevidím to zde nijak problémově. Pokud hora zde představuje nějakou dominantní, neústupnou osobu, symbol hory, pak tato osoba dnes také povolí ze svých zásad.

Každopádně pokud čekáte na nějakou zásadní změnu, pak ta se dnes nebude konat. Změny nepřejí těhotenství, stěhování, změně partnera, zaměstnání… Je také možné, že tou změnou může být právě ta rakev, ta by zde hovořila o nemoci, někdo může onemocnět a jiný se naopak vyléčí.

Pokud bych nedělní karty interpretovala v tom nejhorším vyjádření, pak první dvě karty by hovořili o problému, kdy nemáme peníze, o chudobě.

MILOSRDENSTVÍ

Abyste v sobě mohli rozvíjet milosrdenství, odpusťte sobě i všem kolem vás. Buďte velkodušní, spatřujte v druhých to dobré a předpokládejte, že jsou nevinní. Otevřete se soucítění, ale především sáhněte po moudrosti nacházející se ve vašem nitru, která rozpoznává Božství v každé bytosti. Když svůj přístup k druhým zjemníte milosrdenstvím, nabídnete jim tak milost. Budete kolem sebe šířit mnoho světla, radosti a svobody, jež umožní druhým najít to dobré v sobě.

Vytažení této karty může znamenat, že vám andělé milosrdenství nabízejí možnost odstranit bolest nebo potíže. Přijměte to s vděčností.

Afirmace: „Jsem milosrdný/á.“

S láskou Kateřina