Lenormand a Andělé světla na 11.8.2017


JETEL – DŮTKY – MEDVĚD

+ DÁMA – HORA – SRDCE

Dnešní den bude převážně o komunikaci. Jednou větou bych popsala situaci prvního řádku takto: krátkodobá komunikace, jakákoli komunikace, může probíhat v klidu, ale také se mohou objevit hádky a možno i facka padne, budeme komunikovat s medvědem, tj. starší člověk, dejme tomu partner, milenec a nebo také některý z rodičů a nebo jakákoli jiná autorita, šéf v práci, právník, učitel… je to člověk, který pevně stojí na svých nohách a něco již má za sebou. Také tyto tři karty hovoří o krátkodobém obchodním jednání. Jetel zde také může hovořit o určité povrchnosti v komunikaci. Pro někoho na druhou stranu tyto rozhovory mohou být příjemné. Po energetické stránce se zde může jednat o krátkodobý stres díky našemu zázemí, naší pevné půdě pod nohami.

A jak jinak, dnešní situace se bude týkat nás žen, dáma je naše osobní karta, pro muže hovoří o jeho partnerce a nebo ženě, která je jeho srdci nejblíže. Tato žena může mít v sobě určitý blok, její city, její energie lásky je blokovaná, může také cítit určitou frustraci, která zasáhne její srdce. Možná si ona nechce nikoho k sobě připustit, nechce svoje city projevit.

SPOLUPRÁCE

Andělská moudrost radí, abyste své dovednosti a nadání použili k obecnému dobru. Vyhněte se mocenským bojům, konfliktům a soupeření, jež vycházejí z touhy ega vyhrát. Spolupráce s cílem nejvyššího dobra napomáhá harmonii a pospolitosti a v každém podporuje to nejlepší. Dejte si za cíl, aby každý měl pocit uspokojení z vykonané práce. Budete tak kolem sebe šířit dobrou vůli a harmonii. Andělé Vás vedou k tomu, abyste lidi spojovali dohromady. Hledejte možnosti, jak si vzájemně pomáhat. Otevřete-li sdílení, budete z toho mít prospěch i vy a andělé vašim snahám požehnají.

Afirmace:“Se všemi spolupracuji.“

S láskou Kateřina