Mariášky na 12.8.2017


7 KULÍ – OSM KULÍ – SRDCOVÉ ESO

Tato kombinace karet nás nabádá, aby jsme si udělali systém v rodinných financích. Aby jsme si stanovili určitá pravidla a zbytečně neutráceli. Jen takto situaci zvládneme. Financí nemáme zrovna na rozhazování a to málo, co máme není jisté, že se u nás udrží. Ale i tak se dnes můžeme radovat a užívat si rodinného života a nebo i nové lásky. Každopádně nepočítejte s tím, že on či ona vás finančně podpoří, z takového člověka se může vyklubat lakomec, možno i člověk, který je zahleděný jen sám do sebe a na ostatní nebere zřetel, může ukrývat i nějaké tajemství, nemusí být k nám upřímný. Tyto karty také mohou hovořit o lásce, nové lásce pro peníze. V podnikání, obchodech bych také hovořila o nejistých příjmech a stanovení si určitých pevných pravidel, přes které nepůjdete. Co se týče oboru a vaši práce, pak tuto práci milujete a děláte ji s láskou, doma v rodině můžete mít také určitou podporu a zázemí.

ARCHANDĚL ŠAMUEL

Archanděl Šamuel pracuje v růžovém paprsku lásky. Tato karta pro vás znamená požehnání a ukazuje, že jste připraveni otevřít srdce nepodmíněné lásce. Láska nezná mezí a přijímá všechny bytosti takové, jaké jsou. Láska nesoudí. Pravá láska je tak mocná, že rozpouští zranění, hněv i oddělenost. Dovolte lásce, aby proudila do vašeho srdce a dotkla se těch, které neznáte. Tak se vytvoří světelný most, po němž mohou chodit andělé a přenášet naději a mír. Na oplátku bude požehnán i váš život a naplní se láskou.

Afirmace: „Plamen lásky naplňuje mé srdce.“

Ještě mě napadlo, kulová sedmička je někdy i předzvěstí osudových událostí, díky kterým potkáte vhodného partnera. Ale jak jsem psala výše, na štědrost z jeho strany zapomeňte. Můžete se těšit pouze na velkou, romantickou lásku.

S láskou Kateřina