lenormand na 13.8.2017


RYBY – LOĎ – KŘÍŽ

+ KOSA – MĚSÍC

A zase ty finance… naše myšlenky směřuji směrem k nim. Jak vydělat peníze? Jak se k nim dostat? Toužíme po nich, u někoho, kdo je má, tak se mohla dnes projevit chamtivost. Ryby s lodí by byli také předzvěstí peněz na cestě, financí ze zahraničí a výdělečných obchodních aktivit. No jo, ale na konci je kříž, ten by v jednom případě naši cestu zde ukončoval, je to jen o naší mysli, chci peníze, ale nevím jak, tak se kvůli svému přání trápím, nevidím dál. V druhém případě by zde kříž představoval náš osud, tato cesta je nám daná, někdo zde díky jemu i svoji touhu, chamtivost ovládne.

A druhý řádek je opět zapeklitý a říká nám: „Pozor na naše myšlenky!“. Někdo díky první situaci může pociťovat těžké deprese. Může se sebetýrat ve své mysli a nebude k zastavení. Já osobně bych vzala kosu a jí bych setnula měsíc vejpůl, utnula tyto myšlenky. Konec a šmytec. Vždy existuje nějaká cesta, jen my jsme zaslepeni a nevidíme ji. Ano, dnes ji opravdu někdo může objevit a tyto myšlenky opravdu utne.

Teď když vidím první řádek, tak jsem si vzpomněla, dnes jsem měla v hlavě afirmační kartičky ohledně financí, pár týdnu si píši postupně poznámky, zítra bych jich pár chtěla zpracovat, to je u mě dané.

A nakonec ten, kdo dnes nebude řešit finance a majetek, ten bude řešit svoje city. Ano, ne, ano, ne…. a stále dokola… chvíli ho miluji a chvíli ho nenávidím, chci s ním být a pak zase ne…. chci ho, ale on nechce mě… tudy cesta dál nevede.

S láskou Kateřina