Lenormand a Andělé světla na 26.9.2017


LOĎ – DÍTĚ – KOSA

+ MRAKY – SRDCE

Loď hovoří o našich snech, přáních a touhách, odkazuje také na zahraničí, cesty, cestování a obchody. Je možné, že zničeho nic někdo zatouží po dítěti. Jiný se zničeho nic může vydat na krátkodobou cestu, dejme tomu do ciziny a nebo cestování v rámci státu, příjemná, bezstarostná cesta a jiný se vydá na novou, opět bezstarostnou, možno i naivní cestu životem. Já loď s dítětem vnímám jako takovou naši naivní mysl, něco máme v plánu, ale vidíme jen, že touto cestou se chceme vydat, ale nevidíme dále, jak tato cesta bude pokračovat a jak vlastně pro nás dopadne? Co se týče obchodních záležitostí, pak také žádná sláva, dítě zde věstí málo obchodů a nebo jsme v obchodních záležitostech až moc důvěřivý, kosa by nás zde mohla upozorňovat na vzniklou situaci a říkala by nám „pozor, něco není v pořádku“.

Každopádně celá předchozí situace zasáhne naše srdce, můžeme se začít trápit, budeme pociťovat chmury na srdci. Je zataženo, mlhavo a my nevidíme dál. Možno také pociťujeme strach. V lepším případě jsou naše city nejasné, nevíme, co si máme myslet, nevíme co máme cítit. Mraky jsou k srdci svoji světlou stranou, takže tato situace nebude mít dlouhého trvání a po každé bouřce se vždy vyjasní a vysvitne sluníčko.

DISCIPLÍNA

Neukázněný pes je nebezpečný sobě i druhým. Naopak zvířeti, které se naučilo sebekázni a poslušnosti, lze důvěřovat. Bude věrné a s láskou sloužit svému pánovi a lze je pustit z vodítka. Prostřednictvím disciplíny dosáhneme svobody.

Pán, kterého máte poslouchat, je vaše Vyšší já. Přišli jste na Zem za určitým posláním a naplnit je budete moci pouze prostřednictvím sebekázně. Nalaďte se na své anděly a pořádejte je o pomoc a podporu, aby byl váš život šťastný a uspokojivý a pod Božím vedením. Sebekázeň je klíčem k naplnění vašeho ručení.

Afirmace: „Sebekázeň mi přináší svobodu.“

S láskou Kateřina