Lenormand na 27.9.2017


Nejdřív zrekapituluji svůj dnešní den (úterý). Dnes jsem měla dopoledne nějaké vyřizování, za normálních okolností by vše bylo rychle vyřízeno, ale dnes tomu bylo jinak. potřebovala jsem k nám na poštu, cesta na pět minut, zhruba tři zastávky mhd mi trvala půl hodiny díky nesmyslné objížďce. Dojela jsem na poštu a chtěla zaplatit inkaso, nefungoval terminál na karty, nemohla jsem vybrat hotovost, ve vedlejší bance odstranili bankomat, nejbližší byl až v další čtvrti. Dostala jsem adresu na jinou poštu, navigace mě táhla nesmyslnými uličkami, já ji nakonec neposlechla a díky tomu jsme bloudila ještě víc. Vyřídila jsem poštu a chtělo se mi na toaletu, měla jsem jet do obchodního centra pro tisky, ale poslední drobné na toaletu jsem utratila na poště nečekaně za jinou platbu, musela jsem domů na otočku, vzala jsem drobné na parkování a na toaletu a pokračovala dál. Vyzvedla jsem tisky a byla jsem nespokojena, na polovině z nich byli černé fleky od válců, musela jsem čekat na jejich odstranění. Odpoledne se už nic moc nedělo. A teď ke kartám na středu:

DÍTĚ – DÁMA – HORA

+ KOTVA – MEDVĚD

Tak na dnešní den opět vidím u nás žen nějakou překážku, problém, něco je špatně. V nejlepším případě je to jen blok v hlavě. V horším případě jsme se sekli na jednom místě, stojíme, čekáme a nic se neděje. V partnerství by se mohlo jednat o nějakou odluku, komunikační blok či pauzu. V zaměstnání se nemůžeme pohnou z místa, málo práce, málo zakázek a nebo něco, co je nad naše síly. A nebo se také mohl objevit někdo, kdo zastává určitý svůj názor, dejme tomu nějaká autorita v zaměstnání, tchyně, partner, chladná, dominantní osoba, která něco řekne a přes to nejede vlak. Každopádně já to dnes na zas tak velký problém nevidím. Dítě je malé, takže i ta překážka může být relativně malý, krátkodobá a nebo my jsme dnes tak malý právě před touto překážkou? Je také možné, že jsme si tuto překážku vytvořili sami svoji vlastní naivitou a důvěřivostí.

Další kombinace karet je už o něco více veselejší. Kotva ve svém hlavním významu hovoří o zaměstnání a nebo také o našem ukotvení v životě, o našem klidném přístavu. My přeze vše toto dnes máme, cítíme pevné zázemí a pevnou oporu. Někdo může zastávat pevné místo ve společnosti. Medvěda zde v tomto spojení vnímám jako naší takovou pevnou půdu pod nohami, je v našem životě, je pevně připoutaný k nám a nás prostě nikdo a nic nerozhází. Někdo může mít vedle sebe silného ochránce.

S láskou Kateřina