Lenormand a Myšlenka moudrosti na 6.8.2017


JEZDEC – SRDCE – DOPIS

+ KVĚTINY – HAD

Dnešní den bude o energii našeho srdce, naše mysl bude plná lásky a také i komunikace se bude vyvíjet tímto směrem. Ten, kdo posledních pád dní řešil nesrovnalosti v partnerském vztahu a nebo také nejasnosti ohledně lásky ve své mysli, ten kdo pochyboval, trápil se… Tato situace se nemusela přímo týkat partnerského vztahu, ale kterákoli oblast našeho života mohla být zasažená chmury v srdci. Dnešní den přeje usmíření. Mezi partnery, rodinou, spolupracovníky, u někoho se to projeví smířením se s vlastním osudem a znovuobjevení lásky v sobě. Každopádně první tři karty jsou předzvěstí dobré zprávy, nové lásky, milostného vyznání. Poslední karta dopis také může symbolizovat různé písemnosti jako jsou smlouvy, pokud tuto smlouvu dnes podepíšeme, pak bude hrát pro nás. Po energetické stránce dopis hovoří o našich povrchních citech, o citech, které nejdou do hloubky. Ano, lásku tu sice prožíváme, někdo ji může být zaplněn celý beze zbytku, ale někdo na oplátku se jí dnes plně a bezpodmínečně oddávat nebude, bude tak stále něco… blok v hlavě? vzpomínky na minulost? ztracená důvěra? nemožnost se otevřít druhému?

Květiny ty hovoří o samých příjemných věcech. Je to to nejkrásnější, co si naše mysl může jen představit. Příjemné setkání, schůzka, milá společnost, u někoho i oslava, společnost žen… romantika, radost, spokojenost… Ale co ten had vedle? Možno někdo v partnerství vklouzl zpět do toho, z čeho se snažil před časem vymanit. A nebo mohli nastat průtahy a komplikace různého řádu. Že by ve vzduchu visela zrada? A nebo jen my máme problém uvěřit. Květiny a had mohou představovat dvě ženy a nebo jednu zákeřnou ženu, rivalku a nebo mohou varovat před nekalými praktikami konkurence. Mě osobně tyto dvě dvě karty říkají, že sice přišli příjemné chvíle, ale ještě nějakou dobu budou stále přetrvávat průtahy v určitých věcech, situace se nezlepší z nuly na sto za jeden den. Ať je situace jakákoli, květiny, ty nám dávají naději na její zlepšení.

JSEM DOKONALÝ PŘESNĚ TAKOVÝ, JAKÝ JSEM.

Když budu se sebeláskou čekat, až budu dokonalý, promarním celý život. Rozhoduji se vnímat svoji dokonalost. Tady a teď.

S láskou Kateřina