Lenormand a Tarot Andělů strážných na 25.7.2017


DŮM – CESTY – STROM

+ LIŠKA – KOSA

Dnešní den se týká určitého rozhodnutí. Toto rozhodnutí je přímo spjato s naším životem a životním prostorem jako takovým. Chce se po nás, aby jsme vyslovili pevné stanovisko, pevné rozhodnutí. Ano, přesně tak to bude, půjdu touto cestou a ovlivní to můj budoucí život. Někdo se může rozhodovat o koupi nového domu, nemovitosti, jiný může uvažovat o určitém dění v rodině, v domě, jak se k němu postaví. Ale každopádně je tu i varování před nečestných jednáním, někdo se může snažit získat určité výhody sám pro sebe a nám tím uškodit. Něco je skryto co my nevidíme. Pokud řešíte dnes smlouvy a nebo se rozhodujete pro koupi nemovitosti, tak si nemovitost dobře prohlédněte, aby v ní nebyli skryté vady. Veškeré dohody chtějte pouze písemně, to stejné platí i o financích. Pokud se vám něco nezdá, nejděte do toho.

INTUICE A NADHLED

Vaše intuitivní schopnosti jsou právě teď velmi přesné, takže můžete důvěřovat svému vnitřnímu vedení. Spolehněte se na ně, a nedovolte strachu, starostem ani radám druhých, aby vás svedly z vaší cesty. Možná bude nejlepší, když si zatím svá tajemství necháte pro sebe. Možná také objevíte pro vás neznámé informace a najdete si svoji vlastní cestu k pravdě.

STRÁŽCE EMOCÍ

Tato karta hovoří o velkorysém, dobrosrdečném a kultivovaném člověku. Popsala bych ji jako naši osobní kartu. Jinak toto karta také hovoří o diplomatickém přístupu.

S láskou Kateřina