Lenormand na 26.7.2017


RAKEV – ZAHRADA – JETEL

+ STROM – PRSTEN

Rakev se zahradou je předzvěstí nějakého společenského fianska. Může se zde jednat např. o nějaký šok ve společenském, veřejném životě, může i nemusí být pro nás příjemný. Tyto dvě karty také hovoří o nemocnici, ozdravovně a nebo hřbitově či pohřbu. Každopádně tato záležitost bude mít pouze krátkodobého trvání. Možno se také ve společenském životě budete o něco snažit, ale naše snahy jako kdyby vyšli na prázdno. Opět zde nezoufejte, štěstí se zakrátko navrátí na naší stranu. Ještě mě napadla jedna kombinace a ta značí konec určité oficiality, vztahu, zaměstnání? Možno jen zmírnění tempa. Toto ukončení bude pro nás určitou výhrou.

Druhá kombinace karet hovoří o životním partnerství, životním vztahu. Strom je pevně zakořeněný v zemi, je pevný a nemůže se hnout z místa. Jeho hodnoty jsou trvalé a stálé. Tak jak tento vztah, opět se zde může jednat o partnerský vztah, pracovní vztah, ale také zde může prsten hovořit o jakémkoli druhu smluv. Každopádně v tomto vztahu také může zavládnou i nuda a jednotvárnost. Jinak také strom hovoří o našem životě a životním prostoru jako takovém, zde jako kdyby jsme měli pocit, že se náš život točí stále dokola, že se pohybujeme v kruhu ze kterého nemůžeme ven. Po energetické stránce by zde tyto dvě karty hovořili o nemoci s oběhovým systémem.

Když vidím tyto karty a vzpomenu si na situace, které mě čekají, pak ve čtvrtek mám naplánovanou cestu do zahraničí, párkrát jsem již měla odjet, ale vždy tato cesta byla na poslední chvíli zrušena, bohužel nezáleží zde jen na mě, jako kdyby se stále opakovali stejné situace a pokud bude moje cesta zrušena, pak se to dozvím právě dnes večer, tím pádem bych ve čtvrtek odpočívala a mělo by to na mě ve finále pozitivní dopad. Nechám to na osudu.

S láskou Kateřina