Lenormand na 1.3.2019


Včera mě celkem zajímalo, jak to celé pro mě dnes dopadne. Pravidelně totiž min. dva krát za měsíc volám operátorovi ohledně nefunkčního internetu, jiná možnost tady bohužel není. Včera mi bylo již podruhé řečeno, že je chyba na mém modemu, tak jsem si včera objednala jejich prémiový modem na splátky, vzhledem k tomu, že pravidelně platím internet vždy dva dny po splatnosti, tak jsem byla zvědavá, zda mi vůbec modem pošlou, na prodejně by mi ho nedali. A on je již na cestě. Pro mě toto hodně znamená, teď mě nebude už nic zdržovat od práce, ty výpadky byli opravdu šílené. Na zítřejší den jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

HVĚZDY – DŮTKY + HORA – HAD

S první kartou nás čeká úžasná budoucnost, máme určité sny, plány, představy a nebo si jen malujeme vzdušné zámky. S hvězdami se díváme do předu a vidíme budoucnost, víme a nebo si představujeme kam vlastně směřujeme. Ale ouvej, hned vedle jsou důtky, ty naše myšlenky rozhazují, úplně se na to v nás celé mele a hádá. Nedovedeme se soustředit jen na jeden bod, máme problém v hlavě udržet myšlenku a nebo máme v hlavě několik protichůdných myšlenek. To může být způsobeno tím, že jsme pod tlakem, je teď jedno z jakého důvodu, ale právě tento tlak a nebo nátlak nám nedovolí přemýšlet a snít s klidnou hlavou. Tato kombinace také může odkazovat na vyjasnění si situace formou rozhovoru, to je stále lepší než věci v sobě dusit.

Každý problém má vždy nějaké to řešení. Do cesty se nám postavila hora, překážka, problém, blokáda. Je to něco, co nás nepustí dál, něco díky čemu teď stojíme na místě. Popíši-li horou osobu, pak se zde jedná o neústupného člověka možno přímo nepřítele. Tato hora nám dnešek trochu zkomplikuje, takže nic nepůjde přesně tak, jak by jsme si přáli, ale na druhou stranu had zde není pozitivní ani negativní karta, věci se s ním pouze táhnou, tím pádem nás stejně jako hora učí trpělivosti. Na silnici se může objevit překážka, zátarasa, tak ji prostě objedeme, trvá to sice déle, ale nakonec dojedeme do cíle. Každá překážka se dá hadem obejít a nepřítele taky můžeme obejít. Jsem  zvědavá, zda mi doveze pošťák balíček až domů a nebo ho rovnou hodí na poštu, když je ten pátek… Snad budu zítra příjemně překvapená.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde