Lenormand na 28.2.2019


Můj včerejší příběh měl včera večer dohru na které jsem si ověřila zákon zrcadlení v praxi. Tu malou nepříjemnost, kterou jsem řešila já den před tím v noci, tak to stejné řešil přítel včera večer, tentokrát kvůli chybě systému. A dnes jsem řešila nefunkční internet, teprve před chvíli jsem se opět připojila. Na čtvrtek jsem vyložila z mých nejoblíbenější lenormandek, taky podle toho už vypadají a teď ke kartám:

LOĎ – KŘÍŽ – SRDCE

+ PES – DOPIS

V prvním řádku vnímám takový paradox. Loď a kříž hovoří o tom, že tudy opravdu cesta nevede. Další budoucnost, další naše obzory a nebo přání se zde rozpadají, končí. V hlavě si dokonce ani nic již neplánujeme. Ten kdo se chystá např. na cestu do zahraničí, pak tato cesta se zruší, situace se může týkat také pracovní cesty a různých obchodů. Za normálních okolností by jsme se s křížem trápily, mohli by jsme se cítit jako oběť, připadalo by nám, že se nám život rozpadl. Ale ono tomu tak není, se srdcem jsme se stavem věci potěšeni, jsme rádi, že přesně tak tato záležitost dopadla. Jinak také tato kombinace odkazuje na osudovou cestu a to takovou, kterou cítíme přesně naším srdcem, i když s křížem nemusí být zrovna jednoduchá, ale my jsme plni štěstí a naplnění.

Popíši-li psem osobu, pak hovoří o příteli a nebo nějakém kamarádovi, kamarádce či skupině přátel. Je věrný, stojí si za svým a svými názory, dokáže pomoci a také uznává trvalé hodnoty. Proto pes s dopisem zde v jednom případě charakterizuje nějakou trvalou a nebo dlouhodobou smlouvu či úmluvu, vnímám ji zde jako férovou a nebo také podřízenou např. co se týče zaměstnání. Můžeme si dnes dopisovat s přáteli, můžeme se od nich a nebo o nich něco dozvědět, nějaký zajímavý drb. Energeticky věříme sami v sebe a nic víc do hloubky a do detailů neřešíme.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde