Lenormand na 1.9.2017


KOSA – RYBY – JEZDEC

+ KOTVA – MYŠI

Kosa je pro nás varování, říká nám „Pozor“. Pozor dnes hrozí ztráta financí. Možno také máme finance v hlavě a myslíme na to, že oni nejsou. Ryby s jezdcem hovoří také o určité nebezpečné, ztrátové finanční transakci a nebo o transakci, která se nemusí vůbec uskutečnit. Teď za mnou došel přítel a chtěl techničák k autu, bere si zítra na chvíli moje a řekl mi, že ví, že ho zítra zastaví policie. Při pohledu na první řádek karet mě hned napadlo spojení: „Pokuta za rychlou jízdu.“ Dnes jeďte obzvlášť podle předpisů. Jezdec kromě našich myšlenek, informací, novinek a věcí, které jsou na cestě, hovoří také o dopravních prostředcích a hospodářských zvířatech. Ten kdo pro změnu pojede MHD, by si měl pro jistotu koupit jízdenku a určitě necestovat na černo, dnes by se mu nemuselo vyplatit.

Druhý řádek pro mnohé může hovořit o práci, zaměstnání či činnosti, která dnes může být ztrátová, zbytečná, bez finančního zisku. Zde doporučuji obzvlášť dnes platbu předem a pak až odvést práci. Také se přes časové vytížení nemusíme k další naplánované práci dostat a nebo se se svoji prací můžeme trápit. Kotva a myši hovoří o práci, kde se propírá špína a hnus. V základním významu tato kombinace hovoří hrozící ztrátě zaměstnání, výpovědi. Myši práci nahlodávají až ji sežerou a žádnou nám nenechají.

Ale já tvrdím, že osud přeje připraveným. Takže bych dnešní karty určitě zas tak negativně neviděla, vše je o naší mysli a o přístupu. Já jsem si z karet vzala na pátek poučení, že se musím dnes obzvláště krotit a nešlapat tolik na plyn, překračování rychlosti je můj velký nešvár, zvláště když spěchám. A věřím, že zrovna pokuta (moje a nebo přítelova, to nehraje roli) by mi narušila můj klidný přístav, moji pohodu, zázemí. Všechno se vším souvisí a jedna nepříjemnost může nastartovat další.

S láskou Kateřina