Lenormand na 31.8.2017


SRDCE – KNIHA – KVĚTINY

+ DŮTKY – KŘÍŽ

Tak dnešní karty mě hodně potěšili, středa byla pro mě dost šílená, ráno jsem nečekaně musela vstávat dřív, dítě jelo na výlet, pak jsem přes hodinu strávila u zubaře v horizontální poloze, moje záda trpěli, zuby jsem necítila pro změnu vůbec, jen jsem si připadala s umrtveným vrchním rtem jako kačer Donald. A za dvě hodiny po zákroku se začali ozývat bolesti v puse, tak jsem se šla až do večera natáhnout.

Karty na čtvrtek jsou nádherné, čeká nás něco, co potěší naše srdce, někdo může nečekaně potkat novou lásku, seznámí se, zamiluje se. Jiný třeba dostane nějaký příjemný dárek, květiny, prsten, zasnoubí se. V podnikání by se mělo dnes také zadařit, mohou se nečekaně objevit nové setkání, schůzky, pohovory… Kniha ta ukrývá tajemství a představuje věci o kterých nevíme, nemáme o nich tušení. Před knihou je srdce a za knihou květiny, ty kromě všech nádherných věcí, které si dovedeme představit, hovoří také o tom, že ať je situace jakákoli, pak existuje reálná šance na její zlepšení, dávají nám naději. Naději se kterou jsme dnes ani nepočítali, možno ji i někdo dokonce ztratil úplně. Další spojení mě u těchto tří karet napadlo: Utajovaná návštěva, schůzka, která je od srdce, dejme tomu utajovaný milostný poměr, ale takový, který nás od srdíčka naplňuje. Muži (i ženy) se mohou nečekaně zamilovat do mladé příjemné ženy (květiny).

To je také další krásné spojení v kontextu s předchozími kartami, ti, kteří poslední dny zažívali v sobě vnitřní rozpor a bylo kolem nich dusno a hádavo, tak ty si dnes konečně oddechnou. Kříž tento nepříjemný stav ukončí. Dnešní energie jsou pro nás příjemnou změnou. Máme důvod k radosti.

Dnes bych měla jet pro nějaké objednané tisky, jsem zvědavá, vždy mě to nesmírně potěší a zahřeje u srdíčka, když vidím, jak se povedly.

S láskou Kateřina