Lenormand na 11.5.2019


Oproti včerejšku byl dnešek mnohem příjemnější. Venku sice byla zima, ale za to krásně svítilo sluníčko, to mi nedovolilo se v hlavě zaobírat jak se říká blbostma, tak jako včera. Na sobotu jsem vyložila z lenormandek a teď ke kartám:

PÁN – LILIE – MĚSÍC

+ VĚŽ – ČÁPI

A opět bude dnešní den o nás, jaký si ho uděláme, takový ho máme. Pán je osobní karta mužů, pro ženu hovoří o muži, který je jejímu srdci nejblíže. Já pána zde vnímám jako naši osobnost, jedinečnost, individualitu. On je nás originální přístup k danému tématu či přímo k životu. S lilii pokud byl nějaký problém, pak jsme ho přijali a smířili se s ním a díky tomu v nás zavládl klid, mír a harmonie. Lilie je také rodinná karta a nebo karta sexu. S poslední kartou začínáme trochu balancovat, trochu kolísat. S otázkou sexu a s následujícím řádkem mi skočily do hlavy otázky: „Chci sex, nechci sex?, Chci být sama, nechci být sama?, Mám si připustit někoho k tělu či nikoliv?“. Mohlo by se zde jednat o nějaký hluboce zakořeněný strach. Dále ač se to nezdá, i když jsme s danou záležitostí smířeni a snažíme se zůstat vyrovnáni, tak do našich nálad stále zasahuje měsíc. Cítíme v sobě strachy, máme pochyby, chvíli se můžeme opravdu cítit naprosto úžasně a pak se naše nálada otočí o sto osmdesát stupňů a my zase bojujeme sami se sebou. A proč? Toto si děláme jen my sami.

Věž je náš způsob života a náš jedinečný postoj, který zaobíráme. Občas také hovoří o vysokém Egu. Že by zrovna toto byl náš problém? S čápi máme tendenci náš postoj měnit rychleji než se mění počasí. Dále věž je předzvěstí rozchodů, odloučení, samoty a takové uzavřenosti sami do sebe. Ale chceme být vůbec sami? Chceme se rozejít? V nefunkčním vztahu jsme se sice smířili s tím, že to dále nejde, ale k tomu rozchodu se ne a ne rozhoupat. Pokud je někdo dlouho sám, pak pochybuje o tom, zda vůbec nějaký vztah chce. Kdo podniká, může dnes pochybovat i o tomto. Jak jsem psala, dnes je to celé v nás a o nás. Ideální by bylo se rozhodnout pro jednu variantu a stát si za ní za každou cenu.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde