Lenormand na 11.6.2019


Dnes jsem po hodně dlouhé době našla čtyřlístek. Vnímám ho jako příjemné znamení a odpověď na své prosby Vesmíru. Na úterý jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

SRDCE – MYŠI

+ JETEL – LOĎ

Srdce je samo o sobě velice příjemná karta. Hovoří o lásce, o nové lásce, štěstí a o věcech, které děláme jak se říká od srdce. O věcech, které nás baví a naplňují. Bohužel dnes ho ale užírají myši a my se díky jim trápíme. Něco není přesně tak, jak by jsme si představovali, za nic to nestojí, možno nám také někdo vědomě či nevědomě ublížil. Obecně tato kombinace hovoří o trápení z lásky, o vymizení lásky, v určitých případech se lásce můžeme sami až bránit, odmítáme ji. Celkově energeticky něco prostě dnes není v pořádku, není to tak, jak má být.

A my se tím vlastně ani moc nezaobíráme. Snažíme se na životě a na naší cestě vidět jen to pozitivní. Užíváme si sluníčka, bouřky, úžíváme si úplně normálních běžných věcí. A nic moc do hloubky neřešíme. Vždyť vlastně máme vše, co k běžnému životu potřebujeme, jen to naplnění tam chybí. A dokonce dnes je velká šance, že potkáme a nebo že se nám stane něco opravdu příjemného. Kdo cestuje, ten se vydá na krátkou cestu a nebo na cestu na poslední chvíli. Obecně nám i věci postupně vychází, jen s prvním řádkem to není ještě „TO“ ono na co čekáme. Jetel je také předzvěstí finančních a nefinančních výher, s ním se můžeme ocitnout ve správný čas na správném místě a mít jak se říká kliku.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop