Orákulum na týden 10-16.6.2019


Dnes bylo nádherně, se svými rodiči a se svým synem jsem se vydala na výlet. Kousek od nás se konala pouť. Na následující týden jsem vyložila dvě karty z orákula vizí od Ciro Marchettiho a jednu kartu z Mystického šamanského orákula. A teď ke kartám:

VZPOMÍNKY, ŽIVOTNÍ LEKCE, MINULÁ ROZHODNUTÍ

PŘESVĚDČENÍ, VÍRA

+ KUKUŘICE

Tento týden jako kdybychom se ve své hlavě vrátili do minulosti. Udělali jsme tenkrát před lety a nebo teď před pár dny dobře? V hlavě se nám honí obrazy našich lásek minulých, našich životních neúspěchů a naopak i úspěchů. Minulost již nejde změnit, můžeme se z ní pouze poučit. Nemá smysl se v ní babrat, nijak nám to nepomůže. Tvrdím, že nikdy nelituji toho, co jsem v minulosti a nebo teď udělala, vše byla pro mě zkušenost, kterou jsem si měla projít abych se něco naučila. A přesně tak bychom to měli brát všichni. Dali jsme se na tento boj, nemá smysl řešit co kdybychom to udělali jinak a nebo zda jsme to vůbec neměli dělat…. Jednou jsem již tento krok učili, tak nám dle druhé karty nezbývá nic jiného než věřit. Víra je totiž to nejcennější co máme. I když se také u ní říká, že by měla být postavena na reálném základu. V této naši situaci se jedná o to, že naše sny by měli být reálné. Neměli by být typu do roka a do dne budu miliardář, místo toho můžeme snít o tom, že žijeme ve finanční hojnosti. A opět se vrátím k již napsanému, zde v naší situaci nám opravdu nezbývá nic jiného než jen věřit a hlavně ničeho nelitovat!

Kukuřice je velice příjemná karta, poslední dobou mi padá stále a já jsem u ní pochopila, že ač představuje hojnost, i tu finanční, tak nějakou dobu opravdu trvá, než se tato energie projeví v našem životě. Kukuřici přirovnám k úrodě, k bohaté úrodě kdy prosperujeme tak, že je všeho mnohem více, než potřebujeme. Ale aby jsem se dostali až do cíle, pak nesmíme ztrácet právě tu víru, která dnes také padla. Nesklízíme jen tak bez zásluhy, sklizní je zde odměna za naši těžkou práci. Vše chce svůj čas, nic nejde zkrátit. Nejdříve musíme poorat pole, potom zasadíme semena, zaléváme, okopáváme, opět zaléváme a čekáme. Až přijde ten správný čas, pak teprve sklidíme.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop