Lenormand na 12.6.2016


PÁN – JEZDEC – HORA

+ HVĚZDY – SRDCE

Při míchání mi vypadla z balíčku mužská osobní karta. Ve výkladu se vše bude točit okolo něj, pro ženy tato karta představuje jejich partnera a nebo muže, kterého by si za svého partnera představovali.

V jednom případě se může jednat o mladšího a nebo o mladě vypadajícího muže, může to být také sportovně založený muž. Tento muž stojí před překážkou, nic se nevyvíjí, jak by chtěl, vše zůstává stát na místě. Překážka, která je kartou znázorňována, představuje skutečnou výzvu. V blízkosti osobní karty naznačuje problémy, které nemohou být vyřešeny jednoduše. Hora nám také může naznačovat, že má co do činění s dominantním člověkem, většinou mužem.

V druhém případě, tato kombinace karet může znamenat, že zpráva od muže na sebe nechá dlouho čekat. Tato zpráva vám může přidělit podíl zodpovědnosti. A taktéž se jeho iniciativa setká s překážkami. Možná také tento muž hodně přemýšlí a jeho přemýšlení je zde na škodu. Nebere na vědomí dobré věci. Také tato záležitost ještě nemusela dozrát.

Kombinace karet hvězdy a srdce představují velkou lásku, naplnění v lásce, jasno v citech a také návštěvu, která potěší.

S láskou Saxi

IMG_0251aaaweb