Orákulum vizí na 13-19.6.2016


 

Opět jsem celý týdenní výklad pojala v individuálním pojetí. Hlavním tématem tohoto týdne jste vy a vaše vytrvalá touha dosáhnout vytyčeného cíle. Celý týden je o lásce, uzdravování, o pochopení ostatních a v neposlední řadě o znovu nabití vaší energie.

11.

Jestliže léčení má člověku vrátit jeho celistvost a láska má léčivé účinky, pak ozdravná energie láskyplného přátelství má posvátnou moc. Tato karta vypovídá o dávání a nebo přijímání léčivé energie lásky.

Žena spí a nebo odpočívá v kruhu ozdravného světla. Dokonalý kruh reprezentuje završení a celistvost. Ruce vysílají energii reiki, která léčí. Připomínají nám, že jsme tu zde, abychom milovali a uzdravovali jeden druhého. Jak mnoho může znamenat jednoduchý dotek či pozorné gesto.

22.

Abychom mohli postoupit dál, musíme si uvědomit, že jsme duchem i tělem zároveň. Pokud na to zapomeneme, můžeme zbytečně trpět. Karta nám také naznačuje, že je třeba si udělat čas na meditaci a spojit se s vyšším já. Díky tomuto spojení budeme schopni jasněji nahlížet na duchovní povahu druhých a snáze jim vyjít vstříc.

Muž na kartě odhodil svoji masku, která naznačovala jeho obvyklou životní roli, plamen vedle masky poukazuje k věčnosti naší podstaty a připomíná nám, že v tomto pozemském světě nemůžeme vidět víc, než jen tuto masku. Muž stojí v duchovním rozpoložení, v pravé ruce drží skleněný poklop, ze kterého k němu natahuje ruku žena, tato žena je jeho duchovní průvodce a nebo to také může být milovaná osoba z minulých životů. Natahuje se k němu s velkou láskou a něhou. Muž v levé ruce drží dvě hůlky, které poukazují k dualitě naší podstaty. Mohou také vypovídat o silné vůli postoupit ve svém životě dál.

33.

Ztrácíme vztah k přírodě a spojení s ní se z našeho lidského světa pomalu vytrácí. Na chvíli zapomeňte na technické vymoženosti a znovu v sobě probuďte svoji duchovní podstatu, která také vede přes spojení s přírodou. Na chvíli vypněte, vnímejte a jak se říká, znovu dobijte baterky. 

Žena proměňuje své tělo a nyní jako symbolický strom poskytuje oporu a bezpečí. Pomáhá naprosto upřímně a její pomoc je přijímána s naprostou důvěrou. Z zpovzdálí ji sleduje jednorožec. Žena jako kdyby s okolím srostla v jedno. Celá scéna působí velice pozitivním, klidným dojmem a vyzařuje ze sebe hřejivé světlo. 

 

44.

Pro každého muže existuje nějaká návnada, jíž nedokáže odolat.“ Friedrich Nietzsche

Pro ženy bych tuto kartu viděla jako jejich osobní kartu, buďte tou neodolatelně půvabnou a svůdnou a nechte svého vyvoleného propadnout vašemu kouzlu.

Pravá femme fatale dokáže muže neodolatelně vábit jako můru na světlo. Muž si dokonce může uvědomovat, jak nerozumné by bylo propadnout jejímu kouzlu. Paradoxně však tento pocit nebezpečí dokáže ještě zvýšit její půvab. Hodí opatrnost za hlavu a nechá se lákat a přitahovat. Femme fatale může také představovat i mužský ekvivalent. 

55.

Když nás motivují cíle, které mají hluboký smysl, sny, které si žádají naplnění , a čistá láska, která hledá vyjádření, pak žijeme doopravdy.“ Greg Anderson

Tato karta nám připomíná, že máme zůstat soustředěni na cíl a neustále uplatňovat potřebnou sebekázeň. Nakonec se to vše vyplatí.

Alchymista na tomto výjevu ztělesňuje úsilí o dosažení konečného cíle prostřednictvím studia, experimentování, odhodlání a vytrvalosti. Znaky na jeho obličeji ukazují počátek i konec jeho cesty od původního olova přes různá stádia duchovního pročišťování až ke zlatu. Symbol zlata se objevuje ve středu jeho čela, v místě čakry třetího oka. V astrologii tento symbol představuje slunce. 

S láskou Saxi

 

IMG_0254aaaweb