Lenormand na 12.9.2017


Dnes mi je už dobře, po nemoci ani památka, je to i mým nastavením v hlavě. Před pár měsíci jsem si připustila nemoc jen o víkendu. Během týdne, kdy mám klienty si nemoc nemohu dovolit, nepustím ji k sobě, odeženu ji. A musím říct, že to funguje. Teď k večeru k nás prší, nádhera, rodina je zalezlá v prvním patře a já ve studiu mám krásné ticho, svítí tu ztlumené lampičky a svíčky a moje kočička odpočívá kousek ode mě. Na zítřejší den vyšli krásné karty.

DŮM – SLUNCE – PARK

+ LIŠKA – PRSTEN – MYŠI

První kombinace je nádherná, hovoří o domě zalitém slunce, je to ten správný domov, kde se cítíme dobře, s rodinou se cítíme dobře. Po duševní stránce je dům chrám naší duše, zde by karty hovořili o dobrém zdraví, přísunu energie, pohodě, která z nás vyzařuje i mezi ostatní, na nic si nehrajeme a ostatní to z nás cítí, ví to. V zaměstnání, v podnikání tyto karty hovoří o stálém, jistém úspěchu, stoupání na společenském žebříčku směrem nahoru. Jistota a optimismus z nás jen vyzařuje, někdo může být dnes i povýšen. Máme nápady a oplýváme kreativitou. Naše rodinné štěstí, u někoho až blahobyt se zrcadlí do společenského života a veřejného mínění o nás. Můžeme získat stálou a neměnnou dobrou pozici ve společnosti, zazáříme, někdo se může rozhodnout pro vstup do politiky, dnes by k tomu byli ideální energie.

Místo dvou, mi vypadli hned tři karty. Lišky v druhém řádku bych se dnes nebála. Možno dřív jsme my a nebo ten druhý něco ukrýval ve vztahu, nebyli jsme k sobě upřímný. Ale dnes toto vše sežerou myši a tato faleš zmizí z našeho života. Pokud má někdo dnes podepsat nějakou smlouvu, pak pokud smlouva nebude výhodná, bude v ní nějaký háček, pak máme velkou šanci toto vše odhalit a smlouvu odmítneme podepsat. V pracovních vztazích také faleš a neupřímnost zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Jinak pokud je někdo opravdu v takovém nedobrém, lživém vztahu, pak myši ho budou pomalu nahlodávat až ho sežerou a vztah zanikne. A toto bude jen dobře, takový vztah by stejně neměl budoucnost.

S láskou Kateřina