Tarot Andělů strážných na týden 11-17.9.2017


Dnes mě přemohla nemoc, nemůžu si stoupnout na nohy bez toho, aby se mi nemotala hlava, tak se snažím odpočívat, abych zítra začala fungovat. Na příští týden jsem vyložila z Tarotu Andělů strážných od Doreen Virtue.

PŘIJMĚTE OSTATNÍ

V tomto období vás čeká intenzivní duchovní růst, a je o to důležitější, abyste se obklopovali lidmi, kteří vás milují a sdílejí s vámi vaše vnitřní přesvědčení. Buďte ochotni přijmout pomoc od ostatních. Mohli by jste se spokojit s tradičním řešením, ale vaše srdce uvítá i něco nového.

ESO ČINŮ

Tento cherubín ohlašuje čas skvělých nových příležitostí souvisejících s vaší kreativitou, kariérou a sny. Je to karta činu, a pokud jste dosud váhali, je opravdu načase dát se do pohybu. Také je to ideální doba, aby jste začali s novým podnikáním. Důvěřujte svým schopnostem.

PRYČ SE STARÝM, SEM S NOVÝM

Nebesa vám dávají znamení, že je načase vydat se novým směrem. Často je to proto, že nejste šťastni a cítíte, že vašemu životu chybí smysl. Jste vyzývání, abyste učinili změny, a následovali touhy svého srdce a své vyšší já.

Zhrnu-li to, pak karty pro tento týden hovoří o tom, že by jsme měli absolutně změnit, předělat, zbořit zažité struktury. Každopádně my k tomu dostaneme určitý impuls, něco, co to vše odstartuje, dá se do pohybu. Možná také dostaneme určitou lekci a pak si vše uvědomíme a začneme jednat. Někdo objeví to, co je v životě opravdu důležité. Začne se vzdělávat sám, v kurzu a nebo si bude hledat duchovního učitele. S odvahou a nadšením se pustí do něčeho nového, bude věřit sám v sebe a své schopnosti. Duchovně se probudí, uvidí pravdu a rychle začne dělat ve svém životě radikální změny. Každopádně pokud žádné změny neuděláme, situace bude pro nás neudržitelná a může mít pro nás až katastrofické následky. 

S láskou Kateřina