Lenormand na 13.10.2017


LIŠKA – VĚŽ 

+ RYBY – PTÁCI

Většinou, když padne liška, tak nám říká, že něco není v pořádku a že máme být v pozoru. Dnes je tomu jinak, dnes nám liška vedle věže říká, že ústup není vhodný, není vhodná doba pro rozchod ani pro krátkodobé odloučení. Pokud něco chcete, pak si jděte za svým a neustupujte se svých požadavků. Pokud můžete, zajděte dnes do společnosti, neuzavírejte se doma. Každopádně jen v jednom případě by dnes byla liška pro nás upozornění před falší, zákeřností, neupřímností… a to ze strany jednání s úřady a nebo ze strany nějaké autority, dejme tomu nadřízeného v práci. A je vůbec autorita a nebo si na ni jen hraje?

Ryby ty v hlavním významu odkazují na majetek a finance. Zde by jsme byli kvůli naší finanční situaci ve stresu, rozčílení a nebo také pociťovali trochu strach. Každopádně ptáci hovoří i o tom, že máme hodně práce (možno i dvě zaměstnání), musíme se dnes kvůli penězům více otáčet otáčet. Když bych tyto dvě karty převedla na pocity, pak by jsme se cítili proměnlivě, chvílemi nervozita a tak zase ne. Jinak ptáci hovoří o krátkodobé situaci, tak jak se rychle slétnou a švitoří, tak se i rychle rozlétnou a je klid.

Jinak se ještě vrátím k prvnímu řádku, liška je také nesmírně chytrá. Mě dopoledne čeká návštěva solné jeskyně, je to malý, uzavřený prostor, přirovnala bych ho ke kartě věž. Pár dnů trpím zdravotními problémy, v noci jsem opět nemohla dýchat, psychosomatika s tím nijak nesouvisí, mám to chronické, moje blbost… Dnes mi hodně pomohla aromaterapie, ale bohužel s vonnými tyčinkami a vykuřovadly se budu muset do konce života rozloučit. Takže zítra jdu poprvé do solné jeskyně, věřím, že je to ta správná a ode mě chytrá léčba.

S láskou Kateřina