Lenormand na 14.10.2017


Tak a pátek třináctého je pomalu za námi. Můj přítel si ho dnes pořádně vytrpěl, já jsem datum dnes úplně vypustila z hlavy. Když zrekapituluji dnešní den, tak je mi u mě jasná dnešní liška s věží. To byla moje naivita, že si v solné jeskyni pořádně odpočinu a v klidu se zrelaxuji, zrovna jsem vychytala hodinu s maminkami a dětmi. Děti mi nevadili, ale maminky si spletly relaxační místo s debatním kroužkem. V pondělí si kůru zopakuji znovu, tentokrát si vezmu pořádné sluchátka, kdyby náhodou. A teď ke kartám na sobotu.

LIŠKA – PÁN – HORA

+ KVĚTINY – DŮTKY

Dnes opět liška, něco je špatně a má to spojitost s pánem. Pán je osobní karta mužů a pro ženy hovoří o jejich partnerovi, přítelovi, muži, který je jejich srdci nejblíže. Tento muž má nějaký problém. Že by se někde zasekl? Postavil si hlavu a přes to nejede vlak, my s tím nic neuděláme. To prostě nejde, ne, nejde…. Ono to jde, jen mu se nechce, že by to bylo z jeho pohodlnosti a nebo se mu nechce hledat řešení? V druhém případě by liška hovořila o muži, který je falešný, vychytralý, něco skrývá možno i nevěru, ale my se k němu prostě nemáme jak dostat, on stále tvrdí to stejné a my z něj nic nevydolujeme.

Za normálních okolností by náš den byl nádherný. Květiny ty odkazují na vše nádherné jako na romantiku, něžnost, dárečky, příjemnou společnost, štěstí a veselost. To je sice hezké, ale ty důtky vedle do toho všeho přinášejí neklid a vnitřní rozpor. Je nám super, ale… V podstatě budeme vést komunikaci jen ze zdvořilosti, možno s tím druhým budeme jednat v klidu, v rukavičkách. Důtky představují jakékoli rozhovory – příjemné i nepříjemné a květiny ty nám vždy dávají naději na zlepšení situace, takže je tu reálná šance na vykomunikování.

S láskou Kateřina