Lenormand na 13.11.2018


Dnes byl zvláštní den, na mě až moc klidný a to mám dnes narozeniny, krásných čtyřicet, vůbec si nepřipadám stará, takový zajímavý pocit. Na zítřejší den jsem vyložila z úžasných Blue Bird Lenormand a teď ke kartám:

ZAHRADA – JEZDEC – LOĎ

+ HVĚZDA + RAKEV – HORA

Na úterý padly karty na které jsme mnozí čekali. Věci se dnes mohou dát do pohybu rychleji než by jsme čekali. Den je vhodný pro řešení úředních záležitostí, různých pozůstalostí či obchodních jednání a také pro cestování (klidně i do ciziny). Dnes dáváme o sobě v rámci společnosti vědět, den přeje společenských stykům a také novým seznámení, novým obchodním kontaktům, novým projektům či jen rozjetí stávajících plánů, které v posledním období stagnovali. Opět můžeme získat společenskou prestiž. Vztahy naberou také na obrátkách, budou o komunikaci a o společném směřování ke splnění našeho snu a nebo nás někdo nový, nějaký náš kamarád, přítel pozve někam do společnosti, je velká pravděpodobnost, že dnes si řeknete „ano, jsme v oficiálním vztahu, ano, vezmeme se…“.

S hvězdou najednou vidíme budoucnost před sebou, víme a sníme o tom, kam směřujeme, můžeme si chvílemi připadat jako dítě štěstěny, možno jsme se i ocitli ve správný čas na správném místě, v hlavě nám to pálí… Rakev s horou mi zůstali v ruce zvlášť, samostatně, v nejlepším případě zde mohou upozorňovat na náš strach, kdy se bojíme, že opět přijde nějaký hodně velký problém. I když už sice vidíme vpřed, věci nestojí, ale stále tu může být něco nedořešeno, něco co teď hned nemá řešení.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Eshop s mandalama zde je odkaz

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz