Tarot na 14.11.2018


Dnes byl pro mě opět takový klidný, zádumčivý den, hned po půlnoci se spustila situace z úterní předpovědi, začala jsem cítit silné napojení na Vesmír a na druhou polovinu své duše, byl to tak intenzívní pocit, že se mi jednu chvíli chtělo brečet. Najednou jsem věděla, že je to on a že se jednou setkáme i kdyby to bylo za deset, dvacet let a nebo klidně za další dva životy, to nehraje roli, je to absolutně nepodstatné, důležitá je jen moje cesta a v té mě to utvrdilo. Vím kam směřuji (ve více věcech), věřím svoji cestě, plně si za ni stojím, jen teď vím, že je zde překážka, kterou teď hned nevyřeším, něco co mě zdržuje, řekněme zpomaluje až uvedlo stavu strnulosti. Ale na druhou stranu člověk se občas musí na chvíli zastavit, nabrat síly, zrelaxovat, v klidu promyslet další kroky a nebo se utvrdit v těch svých stávajících. Na středu jsem pro změnu vyložila z tarotu a teď ke kartám:

SEDMIČKA POHÁRŮ – KRÁL POHÁRŮ

+ ŠESTKA HOLÍ – ESO DISKŮ

Ano, něco by jsme si strašně moc přáli, naše přání jde přímo od srdce, ale sedmička pohárů nám říká, že jak se říká zrovna teď máme velké oči, ono by to bylo krásné, když by se splnilo např. to, že budu s tím a tím partnerem, tady ten a ten partner mi dá takový a nebo takový vztah, najdu si práci, kde budu vydělávat min. určitou částku peněz, v podnikání zvládnu zítra splnit určitý svůj limit… ale naše přání je zde nereálné, ne realizovatelné, je to jen taková naše iluze, možno máme na očích růžové brýle a díky jim nevidíme pravou realitu. S králem pohárů jako kdyby jsme touto iluzí, touto představou byli přímo opojeni, omámeni a nebo že by v tom byl opravdu alkohol?

Místo další karty mi v ruce zůstali hned dvě. Šestka holí hovoří o vítězství, které je dosaženo silou, tím myslím, ano, vydali jsme se do boje něco v našem životě vybojovat, do dané záležitosti jsme dali dostatek energie a zvítězili jsme, triumfovali jsme, ale nemáme ještě vyhráno, vnímám to jen jako jednu takovou vlaštovku, jednu vyhranou bitvu řekněme před mnoha nadcházejícími. Eso disků je jen základ, taková šance které by bylo dobré se chytnout, může to být něco co by nám časem mohlo přinést další ale už mnohem větší zisk. Ti, kteří řeší finance, tak jak jsem psala výše, naše nároky, sny jsou teď neuskutečnitelné, ale jinak by se s tímto řádkem měla naše finanční situace změnit, něco málo se k nám dostane, napadla mě zde i menší výhra v loterii. Za normálních okolností je eso disků jednou z nejkrásnějších karet, hovoří o vnitřním a vnějším naplnění, kdy i naše sny začínají získávat reálnou podobu, ale je to eso jednička a ty jsou pomíjivé, rychle jejich energie vyprchá, proto je dobré tuto energii přiživovat a neusínat na vavřínech.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Eshop s mandalama zde je odkaz

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz