Lenormand na 15.11.2018


Na dnešní den jsem vyložila z lenormand, hned po vyložení jsem si vzpomněla na sen, který se mi zdál na dnešní den. Ocitla jsem se někde v nahrávacím studiu a nebo to bylo rádio, to není zas tak důležité, naproti hrál na nějaký perkusní nástroj mě ne moc příjemný muž, najednou vzal do ruky bubínek a začal čím dál tím víc hlasitěji bubnovat, chvílemi jsem přemýšlela o tom, že praskne blána, už tak byla od toho jeho bubnování vypouklá, nejdivnější na tom všem ale bylo, že bubnoval falešně. Vedle mě stál jiný muž, neviděla jsem ho, jsem jsem ho cítila, vnímám ho jako svého průvodce, který mě doprovází i v jiných snech a při astrálním cestování, vždy ho jen cítím, ale nikdy jsme ho neviděla. A on mi povídal, ty jsi mnohem lepší. Tento sen vnímám jako upozornění na nějakou hodně nepříjemnou lež a faleš od někoho pro koho je lhaní rutinní záležitostí. Nahrávací studio, rádio vnímám jako lež hozená přímo do éteru, mezi více lidí. Možno v tom hraje roli také závist. A teď ke kartám:

LIŠKA – KOSA – SRDCE

+ DOPIS – MYŠI

První řádek je pro nás varování. Varováni jsem před liškou, před někým, kdo se může ze začátku tvářit jako náš největší přítel, ale pravda je někde jinde. Tento člověk není k nám upřímný, snaží se vždy pro sebe získat nějakou výhodu na úkor ostatních, nemusí jim přímo lhát, ale může si tu hlavní skutečnost nechat pro sebe. U lišky se může jednat o pomluvy, o výmluvy z povinností a závazků, o nevýhodné smlouvy.  V partnerských vztazích se může provalit nevěra. A teď čí, toho druhého a nebo naše? Kosa je přímo varování, pozor, bude to opravdu nepříjemné, bodne nás přímo do srdce. Pokud ale sami máte v plánu zaintrikovat či se pustit do nefér boje, pak to nedělejte, nevyplatilo by se to. Stále mi vrtá hlavou můj sen, blána, která mohla každou chvíli prasknou, lež která se stejně jednou provalí a my budeme očištěni?

Každopádně pokud dnes čekáte nějakou zprávu, informaci, chcete uzavřít smlouvu, nějaký kontrakt, pak tomu karty dnes nepřejí. Tato kombinace může hovořit i přímo o odhalení a nebo o tom, že pokud k nám dnes náhodou nějaká zpráva či drb dojde, pak to nemusí být pro nás příjemné.

No, nevím co mám k tomu napsat dál, snad jen to, aby jsme ať se stane cokoli, aby jsme i nadále důvěřovali sami sobě a svým schopnostem a i nadále zůstali věrni svému srdci. Věřím, že bude zase dobře.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Eshop s mandalama zde je odkaz

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz