Tarot na 16.11.2018


Pokud zrekapituluji dnešní den, pak se v něm nic tak zvláštního, lež v něm sice byla, ale ne moje a mě osobně se také netýkala. Dnes mě ještě čekají třídní schůzky mého syna, tak jsem zvědavá co se tam dozvím. Na pátek jsem vyložila z tarotu, jak já mám tyto mini verze tarotu ráda. A teď ke kartám:

KOLO OSUDU – TŘI POHÁRY

+ ŠESTKA PENTAKLŮ – HIEROFANT – PÁŽE PENTAKLŮ

Věci, události jsou již v pohybu, hra je rozjetá a nijak se nedá zastavit. První karta bývá také upozorněním na různé osudové, karmické věci. V mnoha sadách, tak jako v této zde toto kolo osudu je nazváno kolem štěstí, dnes je tento název přímo výstižný. Osud se zde naplnil, po předchozích dnech jak se říká jsme si ho odtrpěli a kolo se valí na tři poháry, na něco, díky čemu budeme naplněni, díky čemu z nás budou sršet, přetékat city. Mohou se před námi objevit nové příležitosti, nová práce, nový vztah, láska či zlepšení a nebo úplně vyřešení finanční situace. V podstatě to zde vnímám jako nečekané štěstí. Se třemi poháry kromě toho, že jsme opět šťastni a plni optimismu, cítíme za vše vděk. A někteří z nás to půjdou rovnou oslavit, alkohol zde může téct proudem.

Místo poslední karty mi zůstali v ruce rovnou tři. Jako celek je vnímám jako hodně dobrou, moudrou investici, která nám přinese postupný zisk. Pokud ale my nebudeme do ničeho a nebo do někoho investovat, pak se situace naopak může týkat podpory pro nás od rodiny, úřadu a nebo od nějakého opravdu moudrého, vzdělaného člověka, spíše muže, ale ani žena zde není vyloučena. Po energetické stránce vnímám šestku pentaklů jako kartu braní a dávání, zde je v rovnováze. Hierofant je nás spojenec, duchovní rádce, možno i spřízněná duše, ale také víra v to co děláme. Poslední karta bývá spojována opět s příležitostmi a lukrativními návrhy, s ní po energetické stránce jako kdyby se něco hmatatelného tvořilo, s ním vnímám peníze na cestě, nový vztah, společné bydlení, dítě….  ještě to tam přímo není, ale začíná se to rodit. Opět se musím vrátit k obchodům, vnímám tam opravdu hodně dobré obchodní spojení. To bude nádherný den.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Eshop s mandalama zde je odkaz

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz