Lenormand na 15.11.2016


15-11-2016-lenormand

DŮTKY – RAKEV – VĚŽ

+ DÍTĚ – PRSTEN

Důtky hovoří o rozhovorech, debatách, prostě jakékoli komunikaci. Dnes můžeme cítit komunikační blok, můžeme být také nejistí v našem vyjadřování a nebo také rovnou ztratíme hlas. Rakev také může v tomto spojení značit, že se rozhovory vůbec nemusí konat. Proč? Každý může mít jiný důvod. A někteří z nás se na druhou stranu rovnou ocitnou v hádce. Věz je vysoká a představuje v jednom případě vysoké budovy jako hotely, výškové budovy, veřejné instituce, úřady a jejich představitelé. Věž má své hranice, takže také symbolizuje samotu, uzavřenost, odloučení a izolaci, třeba nebudeme mít chuť s nikým komunikovat a raději se uzavřeme ve svém světě. Pokud popíši touto kartou osobu, pak se jedná o úředníka, o vedoucího pracovníka a nebo o egoistického muže. Ve vztahu budu hovořit o chladu, nesounáležitosti, egoismu či nadřazenosti partnera, nepochopení a nechuti komunikovat, tady je možná odluka a rozchod.

Dítě s prstenem hovoří o novém vztahu, začátku ve vztahu. Prsten také představuje jakékoli smlouvy, jakýkoli závazek, ne jenom v partnerském vztahu, třeba i v pracovním, tady se jedná o novou smlouvu. Také můžeme být naivní v uzavírání této smlouvy. A dítě může být také čistě a jednoduše dítě a my k němu máme nějaký vztah.

Ať je to jakkoli, síla úplňku vždy trvá tři dny před a hlavně tři dny po něm, takže stále jsou ve vzduchu jeho energie, citlivější jedinci mohou být rozladěni, mohou cítit nervozitu a neklid a nebo mohou propadnou i bezdůvodným depresím, kdy se uzavřou do svého světa.

S láskou Saxi