Lenormand na 15.2.2017


PARK – CESTY – MYŠI

+ KOTVA – VĚŽ

Park je veřejné místo, v dávných dobách se v něm lidé scházeli mnohem více než teď, bylo to místo zábavy, setkávání a seznamování. Přestavuje veškerou veřejnost, veřejné mínění a místa, kde se schází a pohybují lidé. Dnes budeme muset učinit nějaké rozhodnutí, toto rozhodnutí se bude týkat právě veřejnosti, může se také jednat o nějaké oficiální rozhodnutí. Rozhodneme se pro tu a nebo pro druhou cestu? Nerozhodnost je také volba. Myši nám naši situaci trochu usnadňují, nahlodávají vedlejší karty a jsou schopny je až sežrat, možná je již rozhodnuto a je jen jedna cesta, druhou možnost právě ty myši sežrali. Je možné, že nás toto rozhodnutí bude nahlodávat v hlavě, nebudeme schopni se rozhodnout, ale já tvrdím, že vždy se najde nějaká cesta a lepší je se rozhodnout hned, než aby jsme se díky této situaci stresovali.

Kotva představuje ve svém hlavním významu zaměstnání. V druhém se může jednat o naše ukotvení, o najití pevného přístavu v našem životě. Také se může jednat o připoutanost. V kombinaci se věží se může jednat o samostatné zaměstnání, OSVČ, vyšší funkce v zaměstnání, šéf (nadřízený). Někdo může na pracovišti řešit také nějakou úřední záležitost a nebo se rovnou vydá na úřad práce. Pokud bych se podívala na druhý význam kotvy, pak se někdo může rozhodnout ukotvit, najít svůj přístav v samotě. Věž také může představovat dlouhověkost, tím pádem se zde může jednat o trvalé hodnoty, o trvalou věrnost, jistotu a oporu.

Od konce roku přemýšlím, jediný, co mě teď trochu nahryzává mysl, je EET. Od příštího měsíce, se částečně týká i mě, přemýšlím, zda do toho jít a posunout se dál a nebo zůstat na místě a bude mě to hryzat dál. Musím to vyřešit už.

S láskou Saxi