Lenormand na 14.2.2017


Na dnešní den Svatého Valentýna jsem měla chuť vyložit něco navíc. Sáhla jsem po Guardian Angel Tarot Cards od Doreen Virtue a dále jsem vyložila z mých prvních lenormandek, které jsem si koupila tenkrát jen ze zvědavosti a nakonec mi díky jim tento karetní systém přirostl k srdci, nosím je stále u sebe v kabelce, nepotřebuji jiné karty a také si říkám, že jednou potkám někoho, koho okouzlí natolik, že mu je pak s láskou daruji… 

TÉMA DNE – ESO AKCE

Tento Andílek je předzvěstí nádherných nových příležitostí souvisejících s naší kreativitou, naší kariérou nebo následování našich snů. Toto je karta akce, pokud jste trpěli prokrastinací, pak nastal ten správný čas začít jednat. Je skvělý čas se pustit do nových projektů. Důvěřujte svým schopnostem! V běžných tarotových sadách se tato karto nazývá Eso holí. Esa představují začátky a hole je naše energie. Toto je první impuls, je to jiskra, která dokáže zažehnout plamen. Je to pro nás příležitost, příležitost dokázat a nebo aspoň započít to, po čem toužíme.

RAKEV – DŮM – PÁN 

Rakev přestavuje transformaci, aby mohlo vzniknout něco nového, pak to staré musíme nechat zemřít. Někdy je tato zkušenost bolestivá, ale vždy je pro nás osvobozující. Nic už nebude takové jako doposud, je to absolutní zvrat, zlom věcí a událostí v našem životě. Právě proto tato karta může představovat i šok, něco, co jsme nečekali a nebo naopak čekali, ale i tak nás to zaskočí. Tato situace se bude týkat našeho domova a také i lidí, kteří v něm žijí. A hlavně muže, pro které je poslední karta pán jejich osobní a pro ženu představuje jejich partnera a nebo muže, kterého by si vedle sebe představovali. Tento muž může být domácký typ, rodinný život pro něj může hrát velkou roli. Dům v druhém případě představuje náš chrám, naši duši. Tento zlom událostí jí může hodně zasáhnout, zda radostně či nikoli, o tom již karty nehovoří.

+ KLÍČ – MEDVĚD

Klíč otvírá zámky všech dveří a bran, držíme v ruce něco, co nám dokáže vyřešit problém. Také hovoří o jistotě a stabilitě a říká, že něco přichází určitě s jistotou. Medvěd symbolizuje sílu, majetek, blahobyt a moc. Je naší zárukou. Budeme mít jistou půdu pod nohami. Pokud budu mluvit o osobě, pak se jedná o starší osobu, rodiče, prarodiče či jednoho z nich a nebo o našeho partnera, staršího muže, který jak jsem již psala, stojí pevně nohami na zemi, má určité postavení, určitou moc v materiálním světě a přináší nám ochranu a my díky jemu pociťujeme jistotu a stabilitu v našem životě. Pro muže homosexuála, tato karta představuje jeho partnera a pro vdanou ženu mohu hovořit o jejím milenci.

S láskou Saxi