Lenormand na 15.8.2017


Celkem by mě zajímalo, kde na takové karty chodím.

MĚSÍC – KLÍČ – HORA

+ KOSA – JETEL

Dnes jsme rozmrzelí, rozladění, jako kdyby nás vykolejila nějaké překážka, problém. Něco s jistotou stojí před námi a brzdí nás to v našem následujícím postupu. Nemusí to být přímo problém jako takový, ale může se zde jednat i o neústupnou, chladnou autoritu, dominantního člověka. Jedince, který má svoji vlastní vůli, svůj názor a tak to bude, jiná možnost nebude. Když bych se podívala na druhou stranu měsíce, která přináší úspěch, s klíčem jistý, zaručený úspěch, pak je tam opět ta hora, stojí uprostřed cesty a nepustí nás dál. Když bych zašla ještě dál, pak klíč kromě toho, že je předzvěstí událostí, které se s jistotou stanou, pak také hovoří o tom, že máme v ruce něco, čím jsme schopny daný problém vyřešit, je to naše řešení. Ale zase ale, nic nepůjde jednoduše, budeme se muset opravdu snažit, někomu se to také podaří.

A na dalším řádku je jako první karta zlověstná kosa. Ta přetne naše štěstí, takové to běžné denodenní štěstíčko, které dělá všední den krásnějším. Říká, že se přihodilo něco, s čím jsme nepočítali. Pozor na ukvapené jednání. I když tato kombinace hovoří i o nečekaném štěstí a výhře, já ji vnímám jako takový zvrat událostí. Jetel by zde mohl být i časovou kartou, to by se jednalo pouze o krátkodobou záležitost. Dva až čtyři dny, do týdne? A problém bude pryč.

Zítra by mě měli dojít karty, které jsem dala do tisku, jsem na ně zvědavá, to by bylo zítra moje nenadálé štěstíčko, teda podle toho jak vyjde tisk, v opačném případě bych mohla být zklamaná. Jinak zítra nic tak závratného neřeším, ale je pravdou, že pokud má jeden z partnerů problémy, pak se to projeví i u toho druhého. Tvrdím, že každý problém má svoje řešení. A na dnešní den vyšel klíč, naše řešení, i když to nakonec nemusí dopadnout podle našeho očekávání, no uvidíme.

S láskou Kateřina