Lenormand na 16.7.2019


Dnes odpoledne se u nás opět opět zatáhlo a začalo pršet. Jak nádherně bylo v poledne, na zahradě jsem si natrhala pár meruněk a pohoupala se chvíli na houpačce mezi stromy. Tu dělal ještě můj dědeček, který již několik let není mezi námi. Bylo mi tam krásně, okolo vše v trávě kvetlo a nikde nikdo. Už vím, kam budu o víkendech utíkat relaxovat. Na zítřek jsem vyložila z rozšířené verze mystické Lenormand. A teď ke kartám:

MEDVĚD – ČÁPY – STROM

+ DOPIS – HORA

Medvěd je o naší pozici, o tom, že jsme někdo, máme pevnou půdu pod nohami a jen tak nic nás nerozhodí. V astrologii bývá přiřazován k prvnímu domu a tím je dům osobnosti. Po energetické stránce ho spojuji s první kořenovou čakrou, která bývá spojována s naším pudem sebezáchovy. Síla medvěda najde v sobě matka, které dítě spadne pod auto a ona auto sama nadzvedne a dítě vytáhne. My všichni dnes máme v sobě tuto sílu, tuto oporu, nepotřebujeme ji hledat a opírat se o nikoho dalšího. Ano, náš život dnes sice může být jako na houpačce, chvílemi jako kdyby jsme díky změnám tuto pozici ztráceli, ale ať je situace opravdu jakékoli, pak my ji ustojíme. Pevně a odolně stojíme zakořeněny v zemi, vítr a vichřice s námi nehne. Máme dostatek energie a řekněme že i té síly máme dost. Sice věci se nemusí vyvíjet v náš prospěch a nebo prostě a jednoduše stojí, ale my to zvládáme.

Ty, kteří čekají na nějakou zprávu, dopis, informaci, tak dnes ji k nám hora nepustí a pokud se k nám dostane, pak by se jednalo o odmítnutí, o nepříjemnou zprávu. Ostatně dopis je energeticky o obyčejnosti, všednosti, povrchnosti. Nic extra se neděje, den je takový fádní, pro někoho až nudný. S horou věci, další postup stojí, můžeme se cítit blokováni, zamáčknutí dolů. Hora nás také učí trpělivosti, nejde to teď, půjde to později. A já se tolik těšila na zahradu a ono musí pršet. Celkově dopis s horou hovoří o krátké a malé, tím pádem řešitelné překážce a nebo bloku. Nejde to dnes, půjde to zítra a nebo pozítří.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop