Orákulum na týden 15-21.7.2019


Dnes už bylo sice krásně, ale já jsem byla celý den tak unavená. Ani ranní procházka mě nenakopla. A je pravda, že moje podvědomí a vlastně i intuice začali se mnou promlouvat. Opět jsem měla sen, kde mi bylo řečeno jedno důležité poselství. Půl dne jsem nad ním přemýšlela, opět toto životní moudro budu muset sepsat. Na následující týden jsem vyložila dvě karty z Orákula vizí a jednu kartu ze Šamanského mystického orákula. A teď ke kartám:

ROZHODOVÁNÍ, RIZIKA, DŮSLEDKY

HARMONIE, ROVNOVÁHA, SOULAD S OSTATNÍMI

+ ZASTAVENÍ

To je přesně o nás, co by stalo, když by jsme udělali toto? Máme jít touto cestou, získáme a nebo ztratíme? Toužíme po určitém dobrodružství, po něčem co jsme třeba ještě nezažili, nedá nám to spát, říkáme si co kdyby…. Ale pokud to nezkusíme, pokud do toho nepůjdeme, pak nikdy nezjistíme kam by jsme byli schopni až dojít. A až jednou se nachýlí nás čas, tak nebudeme litovat toho, co jsme udělali, ale budeme litovat toho, co jsme neudělali, kolik příležitostí jsme si nechali ujít mezi prsty. Každou zkušeností rosteme, je teď úplně jedno zda je pro nás pozitivní a nebo negativní. Stagnace je to nejhorší co můžeme udělat. A přesně i v tomto duchu ke mě promlouval můj poslední sen. Smířila jsem se s jednou věcí, našla v sobě mír, ale tím jsem si vědomě uzavřela svoji cestu k tomu, po čem doopravdy moje srdce touží. Ano, i tak jsem a můžu být šťastná, ale s druhou kartou to chce najít cestu mezi. Nikdo nám neříká, že nemáme být spokojení tady a teď, ale proč nejít dál? Proč nemít svoje sny za které nám stojí bojovat, díky kterým jsme ochotni riskovat? Ano, hrozí, že následky našich činů nemusí být příjemné, ale platí to i naopak. Nespěchejte, postupujte dopředu pomalu a s lehkostí. Nechte se unášet, netlačte na pilu, ale naopak se ničemu nebraňte. Spolupracujte s ostatními, přizpůsobujte se situaci. Na kartě harmonie mě zaujalo její číslo a to 11, je to jedno z mistrovských čísel a dále číslo andělské. Základ všeho je pozitivní myšlení a opět ta zmiňovaná harmonie na všech úrovních našeho bytí.

Zastavte se na chvíli a nahlédněte do sebe, co doopravdy chcete. Občas je dobré se zastavit i tehdy, když člověk uvízne na místě. Nádherně nám karty do sebe zapadají, rychlými výpady vpřed se stejně nikam nedostaneme. Zde si můžeme v klidu a nikým natlačeni naplánovat své následující kroky. Pokud jsme teď na rozcestí, nevíme jak celou naši záležitost uchopit, nemáme ani jasno v dalších věcech, pak při tichém rozjímání dostaneme naše odpovědi od Vesmíru, andělů, průvodců a nebo přímo našeho srdce. Dále v tomto stavu načerpáme ztracenou energii, krásně dobijeme naše baterky. A až nastane ten vhodný čas, tak vyrazíme vpřed našemu štěstí.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop