Lenormand na 17.2.2017


HORA – LOĎ

+ SRDCE – JETEL

Hora přestavuje překážku, blok, nepřítele. Něco je před námi, něco, co blokuje naše myšlenky, sny, přání a touhy, díky tomu se můžeme cítit flustrovaní, blokovaní, tok našich myšlenek je pozastaven. Hora stojí na místě a nejde s ní hnout. Na horu nejde jít přímo, ale vždy se dá obejít. Může se také jednat o dominantní, neprůchozí osobu, já říkám symbol hory. Tuto překážku je třeba řešit diplomaticky. Loď hovoří také o cestování, cizině a věcech prostorově i myšlenkově vzdálených a také o obchodních aktivitách. Pokud se na situaci podívám na úplně z jiného úhlu pohledu, pak se někdo z nás může vydat do hor, výlet, dovolená?

Srdce je symbolem lásky, nové lásky a věcí, které cítíme srdcem a děláme od srdce. Je to štěstí, spokojenost, romantika, láska, zasnoubení, city, pocity… to vše naplňuje naše srdce. Jetel nebo čtyřlístek? Každopádně je to pro nás výhra a zvýhodnění díky šťastné náhodě, štěstí, které dělá všední den krásnějším. Také tato karta může představovat krátký časový úsek, do jednoho týdne, dva až čtyři dny či týdny? Cítíme spokojenost, štěstí v lásce a láskyplnou atmosféru. Někdo dnes může také zažít krátký, příjemný románek.

Ať už je situace dnes jakákoli, jednou za čas se může objevit nějaký blok, nějaký zásek. Může to být například zdržení na úřadě, vše se může táhnout pomalu, přeplněné obchody, plné silnice, nemusíme vše stihnout. Platba na kterou dnes čekáme nemusí dojít. Je to něco, co nás zdržuje a my se nemůžeme posunout dál. Je pátek a lidé mohou být neochotní, sami se už těší domů. Ale my to vše dnes zvládneme, budeme spokojeni, povzneseme se nad tím.

S láskou Saxi