Cikánské karty na 18.2.2017


Neodolala jsem a dnes jsem pro změnu vyložila z nových kartiček. Jsou to první cikánské karty, které mě oslovili. Jsou úžasně zpracované, jejich kresby a barvy. Lenormand, Kipper a cikánské karty jsou příbuzné, mají v podstatě stejný karetní systém.

TOUHA – MILENKA – NENADÁLÁ RADOST

+ VDOVEC – VĚRNOST

Můžeme mít nové plány, něco nového se nám zrodilo v hlavě. Po něčem toužíme, v něco doufáme, není to zas tak nereálné, tato karta nám dává naději na uskutečnění našich plánů. Milenka zde může představovat nás dámy a nebo také může hovořit s předchozí kartou o naší touze po lásce, po citech a zamilovanosti. Taktéž i muž může toužit po této ženě. Tato dáma své city chce dávat veřejně najevo, nestydí se za ně. A opravdu jí dnes vkročí do života. Potká ji nenadálé štěstí. Nemusí se zde přímo jednat o partnerský či milenecký vztah, může to být touha po čemkoli, co naplňuje naše srdce.

Tyto hodnoty jsou trvalé. Pokud popíši vdovce jako člověka, pak je to starší muž, může být vdovec či rozvedený a nebo prostě jen starší. Je to silná osobnost, v životě má již něco za sebou, má něco vybudováno.Tato karta představuje také stabilní a pevné základy a toto se nás bude věrně, dlouhodobě držet. Druhý odvrácený význam těchto karet hovoří o tom, že se nám smutek a smůla bude lepit na paty, protože vdovec díky tomu, že o někoho milovaného přišel, cítí i smutek a pes se díky své věrnosti připoutává k okolním kartám.

Já to dnes vidím jako nádhernou kombinaci. Žena po něčem krásném touží a nebo také toužila a pak to úplnou a nenadálou náhodou našla. Zvedla to někde na zemi a v podstatě hned nevěděla co to je. Ale poznala to, až měšec otevřela. A na druhém řádku stojí věrný muž, myslím opravdu věrný, vždy stojí u ní, za ní… Stálé hodnoty…

S láskou Saxi