Lenormand na 17.5.2017


HVĚZDY – LABUTĚ – ČERNÁ KOČKA

+ SLUNCE – DŮM

Dnešní předpověď oproti včerejší vypadá mnohem pozitivněji. Za poslední dva dny, co se stalo mě a moji rodině… to by jste nevěřili ani ve snu. Dva dny jsem bojovala s autem, málem jsem už nebyla mezi živými, padalo mi sklo a střepy za zády a přítel se zranil… Ale vše špatné je vždy k něčemu dobré, to vím zase já.

Hvězdy je nádherná karta. Hovoří o tom, že se můžeme ve správný čas ocitnout na správném místě. Jsou to příznivé vyhlídky a pozitivní vývoj naší situace. Možná se také pro něco nového nadchneme. Hodně věcí se nám vyjasní a náhle uvidíme vpřed. Jako kdyby jsme opět začali plynout na vlnách života. Získali opět svoji sebedůvěru, s hvězdami se naše intuice, duchovní vývoj a možno i věštecké schopnosti budou dále rozvíjet. Labutě ty převážně představují věrnost, lásku a důvěru, ale také určitý půvab a krásu. Je to příznivý vývoj v našem partnerském vztahu, situace se může týkat i ostatních věcí v našem životě – zaměstnání, rodiny… Jako poslední kartu jsem vytáhla černou kočku, vidím ji jako dobíhající negativní události z uplynulých dnů. Něco je prostě stále špatně, je určitý postup, ale nejde to tak, jak by jsme si to my představovali. Jinak černá kočka také představuje hru kočky s myší a také intriky. Říká se, že když nám přes cestu přejde černá kočka, tak to věští neštěstí. V jiných kulturách je černá kočka považována jako symbol štěstí, pro svoje schopnosti se o ni říká, že je most mezi vědomou a nevědomou úrovní. V podstatě by se všechny tři karty – hvězdy, labutě a černá kočka daly považovat jako takové otevření duchovního světa a zvýšené mimosmyslové vnímání, telepatie, jasnozřivost…

Poslední kombinace je opravdu nádherná. Hovoří o našem prosluněném domovu, rodině, štěstí a spokojenosti. Budeme nabiti energií. Jsou to optimistické vyhlídky. Energii slunce nemůže žádná karta uhasit. Přináší teplo, vitalitu, vítězství. Je to náš zisk. Dům mimo domova a lidí, kteří v něm žijí, představuje i chrám naší duše, je to místečko, kde se ukrýváme, kde se cítíme dobře. Dům má pevné základy, je to naše jistota a zázemí. Pevná základna našeho života. Možno se dnes někdo úspěšně postaví na vlastní nohy, může si také pořídit i novou nemovitost nebo bude rekonstruovat.

Když tyto karty shrnu, pak se mi jen trochu nelíbí černá kočka, i když pro každého může mít opravdu trochu jiný význam, spodní řádek i tuto negaci dnes vyrovnává, jak jsem psala výše, nic nedokáže uhasit energii slunce. Já hned ráno vezu přítele k doktorovy a pak možná i do nemocnice, kvůli úrazu, toto je dnes ta naše černá kočka, ale věřím, že vše dopadne dobře.

S láskou Saxi