Lenormand na 16.5.2017


SLUNEČNICE – NEMOC – ZIMA

+ DŮTKY – MĚSÍC – MYŠI

Dnes by bylo nejlépe, aby jsme své emoce drželi na uzdě, raději nic neřešili a dali si pauzu. Slunečnice je naše přání, to, po čem toužíme a to, co očekáváme. Něco tak moc chceme, ono to nepřichází a my se díky tomu trápíme. Zima jsou ledy, žádný posun vpřed, jako kdyby se vše zastavilo a ulehlo k zimnímu spánku. Karta nemoc může představovat nemoc jako takovou, ta nám může narušit náš pohyb vpřed a my budeme odpočívat, léčit se, dáme si od našeho snažení pauzu.

Důtky hovoří o jakýchkoliv debatách, něco budeme řešit. S měsícem jsou to náladové, emocionální rozhovory a spory. Mohlo by se jednat až o labilní psychiku, nervy na pochodu a myši nám toto jen potvrzují. V těchto debatách by jsme stejně neuspěli a mohli by jsme ztratit svoji úctu. Tady doporučuji aby jsme myši nechali tyhle debaty sežrat a raději mlčeli.

A je tu ještě jedna možnost výkladu dnešních karet. Možno, že si někdo svoji dnešní nemoc vysnil, bylo to jeho přání, chtěl si od všeho dát pauzu a odpočinout si. Možno v práci právě cítil to nervové vypětí, které teď díky pauze odešlo z jeho života.

S láskou Saxi