Tarot Archandělů na týden 15-21.5.2017


Na příští týden moje srdce oslovil Tarot Archandělů od Doreen Virtue, možná to bylo také tím, že jsem se dnes necítila zrovna nejlépe, odmítla jsem i návštěvu společnosti, chtěla jsem být chvíli sama. Vyložila jsem kartičky na příští týden a moje srdce zaplesalo…

RAFAELOVO PÁŽE

Laskavost, láskyplnost, zasněnost, upřímnost… Nová citově vypjatá situace. Zprávy týkající se vztahů nebo pozvání do společnosti. Úžasné intuitivní vzhledy.

RAFAELŮV RYTÍŘ 

Romantická povaha, teatrálnost, poetičnost, přemítavost… Oddanost v romantickém vztahu. Nesmírné nadšení. Situace nebo témata, při nichž srdce plesá radostí. 

ZAMILOVANÍ

Archanděl Rafael. Rozhodovat se srdcem. Silná citová pouta. Síla lásky.

ARIELOVA ŠESTKA

Materiální potřeby jsou jako mávnutím kouzelného proutku nečekaně uspokojeny. Laskavé činy. Dávat či přijímat s vděčným srdcem. 

Rafael zde představuje naše city a emoce. V běžných tarotových sadách jsou to poháry. Páže hovoří o situacích, který budou mít značný dopad na naše city. Budeme víc vnímavější a intuitivní. Můžeme se lehce vcítit do ostatních a pochopit je. Je také možné, že potkáme někoho, kdo tyto city a emoce uvnitř nás otevře. Důležitá je tady také komunikace, pokud něco k někomu cítíte, pak dejte tyto city najevo a neschovávejte je v sobě. Vyjádřete je. Rytíř je další pokračování této situace, občas je předzvěstí toho, že se zamilujeme. Jsou to hluboké emoce, můžeme dostat zajímavé nabídky, nové pracovní příležitosti, můžeme začít tvořit… Budeme citlivý a romantičtí. Budeme naladěni jen na své nejhlubší touhy. U této kombinace karet vidím jen jedno nebezpečí, pozor, aby jste se ve svých představách neutopili, raději stavějte na reálných a hmatatelných představách a věcech. Je tu potřeba postavit se pevně na zem a sundat růžové brýle. Tyto dvě karty mohou také hovořit o páru dvou citově laděných lidí – Princezny (páže) a Prince (rytíř).

Na dalším řádku jsou dvě karty, chtěla jsem jako obvykle vytáhnout jen jednu, ale zůstali mi v ruce dvě. Představitelem karty „Zamilovaní“ je opět Archanděl Rafael. Jeho jméno znamená Bůh léči. Láska také lečí. My se budeme rozhodovat srdcem, budeme podle něj jednat. Na kartě je vyobrazen pár dvou milenců, tento Archanděl žehná jejich lásce. Tato situace se nemusí ihned týkat partnerského vztahu, může zasahovat do všech oblastí našeho života, zaměstnání, rodinných vztahů, financí… Každopádně pokud Vás bude čekat nějaké rozhodnutí, pak se vždy rozhodujte srdcem. Jedině tak něco hmatatelného získáte. O tom mluví poslední karta „Arielova šestka“. Je to naše odměna, náš úspěch. Nemusí se zde jednat přímo o materiální zisk, hovořím také o vnitřních, duchovním zisku a naplnění. Na obou stranách kolem Anděla jsou košíky plné ovoce, úrody. To představuje symbol dávání a přijímání, vše zde musí být v rovnováze. My se rozhodneme srdcem, něco ze sebe dáme, pak i něco obdržíme nazpátek. Tyto dvě karty ve mě přímo evokují magii peněz. Pokud se je naučíme mít rádi, tzn. nebudeme na ně nadávat, nebudeme v nich vidět jen zlo, ale naučíme se je mít rádi, naučíme se je milovat, podotýkám zdravě milovat. Pak i ony se nás budou držet a přijdou sami k nám. To stejné se týká i těch, kteří jsou bez partnera, pokud budeme vyzařovat ze svého srdce lásku, pak také reálná láska objeví v našem životě.

S láskou Saxi