Lenormand na 18.4.2017


HAD – POHROMA – SRDCE

+ SOUD – KŘÍŽ

Na dnešní den ve výkladu začnu od konce. Trápíme se kvůli něčemu, kvůli něčemu na co máme právo. Soud jsou následky našich činů, něco jsme dali a něco tím pádem máme dostat nazpátek. Jinak také toto spojení může hovořit o právních záležitostech, kvůli kterým se můžeme trápit. Někdo také může dnes čekat na soud, jakýkoli rozsudek, stanovení termínu, kříž ten v tomto případě značí rozpad, nedočkáme se.

Před první částí se vrátím k týdennímu výkladu, kde jako první karta vyšel outsider – vyloučení z kolektivu, mimo dění. U této karty bylo řešení na dosah ruky, jen chlapec na kartě byl tak zaslepen se dostat do kolektivu, že toto jednoduché řešení neviděl. Přes den jsem si na chvíli lehla a měla jsem sen. Sen končil událostí, kde jsem s mým otcem a dětmi projížděla cizinu, viděla jsem na obloze velký měsíc a vydala se za ním, dojela jsem až před velkou dřevem oplocenou ohradu, za ní hrála mým uším známá líbezná hudba, vevnitř byl hudební festival. Koupili jsme si pití a postávali venku, vstupné bylo drahé a já na něj neměla. Bylo mi dobře i venku, nepotřebovala jsem dovnitř, ale chtělo se mi na toaletu, ta byla taky placená, ale peníze po mě nikdo nechtěl. Byla tam veliká fronta, nakonec se dostala řada na mě, toalety byli v nepředstavitelném, šíleném stavu, jedna vedle druhé. Já vyšla ven a objevila jsem se uvnitř ohrady. Mohla jsem tam být jak dlouho jsem chtěla, nikdo mě nevyhazoval. Měsíc je naše nevědomá úroveň, vyšší vědomí, naše intuice.

Had jsou klikaté cesty, okliky. Přesně tak můžeme předejít pohromě, nepříjemné situaci, hromům a bleskům na naši hlavu. Nemůžeme jít přímo, nemůžeme jít hlavním vchodem do situace dění. Třeba na první pohled tu okliku nebude vidět jako cestu, bude se nám to zdát nemožné, tak jako mě v tom snu by to nenapadlo, že tudy vede volná cesta. A poslední karta je srdce, je to láska, láskyplné chování, romantika, zamilovanost, city… Tady není místo pro intriky a vychytralost. Říká se, že láska léčí a když v ní věříme, tak si dokáže najít tu správnou cestu.

Jinak had také kromě intrik, zákeřnosti a klikatých cest hovoří o ženě, je vetšinou tmavovlasá, astrologicky je přiřazena znamení štír. Je inteligentní, vzdělaná, může se jednat o léčitelku, lékařku, terapeutku, kamarádku, přítelkyni, matku, kolegyni z práce, ale také milenku či rivalku. S pohromou a srdcem se může jednat o intriky, které zasáhnou naše srdce či o milenku, která bude pohromou pro náš vztah.

S láskou Saxi