Lenormand na 18.7.2017


LILIE – HAD – KOSA 

+ KVĚTINY – RYBY – KLÍČ

No, dnes se zničeho nic, znenadání, nebudeme to čekat, něco přihodí a to něco nemusí být pro nás zrovna z nejpříjemnějších. V rodině se mohou objevit nějaké problémy, komplikace. Had naruší naši klidnou mírumilovnou atmosféru. Had zde může hovořit o ženě, intrikánce, v rodině bych ji popsala jako matku či tchýni. Mimo rodinu bych o ni hovořila jako o milence, rivalce. Mohou se objevit nějaké intriky z její strany a nebo my zažijeme nějaké milenecké propletence. Had také hovoří o klikatých cestách a silnicím, zde by se jednalo o neplánovaný výlet s rodinou právě do takových to míst.

Další řádek je nádherný, ryby ty ve svém hlavním významu hovoří o financích, zde by se jednalo o pěkné, příjemné peníze či zvýšení platu. A klíč nám jen předchozí tvrzení potvrzuje a říká, že máme jisté peníze. Jinak květiny ty představují i dárek a ten by byl v tomto případě dražší, hodnotný. Pokud by květiny představovali osobu, pak by hovořili o mladší ženě, tato žena by byla při penězích, to je první varianta a nebo by tato žena nevěděla co vlastně chce, její city by byli jak se říká pod hladinou a v posledním případě by se mohlo jednat o alkoholičku a nebo o drogově závislou ženu.

Ještě mě napadlo, v rodině se mohou dnes objevit jisté hezké peníze a had začne intrikovat, bude chtít získat něco pro sebe. Peníze je to, co občas i dovede rozvrátit rodiny. Ale vše se dá zvládnout.

S láskou Kateřina