Lenormand a Tarot strážných Andělů na 19.7.2017


RAKEV – HVĚZDA 

+ PRSTEN – KŘÍŽ

Rakev hovoří o transformaci, aby mohlo vzniknout něco nového, pak musíme to staré ukončit, musíme to nechat zemřít. Občas bývá tato změna bolestivá, ale vždy má pro nás ve finále pozitivní výsledek, teď ho sice nemusíme vidět, ale časem budeme za toto ukončení vděční. Rakev s hvězdou hovoří o štěstí v neštěstí. Je to radikální změna, která se může týkat našeho myšlení a našich budoucích plánů. Kdo podniká a nebo se hodně pohybuje ve veřejném životě, pak toto spojení bude pro něj hovořit o silných mediálních vlivech, dejme tomu zviditelnění jeho a jeho firmy na veřejnosti, lidé ho začnou vidět. Ale zda pozitivně a nebo negativně, o tom karty již nehovoří.

Prsten zde může představovat jakýkoli vztah, jak partnerský, tak pracovní, profesní dráhu, rodinné vztahy,… a nebo toto spojení může hovořit také o nějaké písemnosti, smlouvě. A teď s křížem tady mohou být dvě možnosti, buď zde kříž hovoří o určitém trápení a rozpadu, možno také rozchodu ve vztahu, smlouva zde nemusí být uzavřena. A nebo v pozitivním významu je tento vztah, tato práce pro nás předem určená, je to náš osud.

Každopádně ať je to tak a nebo tak, já dnešní karty vnímám v pozitivním slova smyslu. Rakev má za úkol odstranit z cesty to nefunkční a udělat místo pro nové, pro to lepší.

Jako doplněk jsem vyložila kartu z tarotu Andělů strážných od Doreen Virtue a v ruce mi zůstali dvě karty:

LÉČITEL HOJNOSTI

POMOCNÍK HOJNOSTI

Dnešní den je především o nás a o našem přístupu, tyto dvě karty také mohou představovat pár dvou lidí.

Vaše kreativita a schopnost invence vás předurčují k úspěchu. Jen načase investovat do vaší kariéry. Nezapomínejte přitom na svojí rodinu. V této situaci jde o osobu, která je praktická a má nadání na design a nebo dekorace: Je tolerantní a pečující. Může jít o vás!

Přestože máte spoustu práce, je důležité, abyste si všechno zorganizovali. a naplánovali. Vaši andělé strážní vás obklopují a jsou připraveni vám pomoci. Může jít o milujícího, laskavého a věrného přítele, velkorysého, bystrého a trpělivého. Možná jste to vy!

Každopádně první karta nám radí, aby jsme dokončili započatý úkol. A druhá karta nám radí, že i když máme práce nad hlavu, tak také máme myslet na naše zdraví a také naši rodinu.

V dnešním výkladu jsem se přímo našla, od ráno do večera se po pracovní stránce nezastavím. Svoji práci miluji a beru ji jako svůj osud.

S láskou Kateřina