Lenormand a Tarot strážných andělů na 20.7.2017


KVĚTINY – VĚŽ  – DOPIS

+ SLUNCE – HAD

Dnes můžeme obdržet písemné pozvání, dopis, email na nějakou oficiální akci a nebo také pozvání na úřad či soud? Také se můžeme rozhodnout, že si od všeho dáme pauzu, např. se rozhodneme pro dovolenou, tu můžeme řešit nějakou oficiální smlouvou s cestovní kanceláří. Někdo se může rozhodnou pro samotu, ta mu udělá hodně dobře, i když bude jen krátkodobá. Pro muže toto spojení může představovat rozchod, odloučení s mladou příjemnou ženou, která se od něj úplně distancuje, uzavře se do sebe, ale toto může být jen krátkodobá záležitost.

Slunce sebou přináší světlo, teplo, vitalitu a energii. Hovoří také o štěstí, optimismu, radosti, víře sama v sebe. Je to náš takový úspěch v životě a nebo jen v určité jeho části. Každopádně budeme trochu muset vyvinout nějaké úsilí a aktivitu, nic zde není zadarmo, ale za to vše budeme po zásluze odměněni a úspěch nás nemine. Oslava je zde na místě. Jinak toto spojení může popisovat osobu, ženu, která je uznávaná, úspěšná, je na výsluní ve společnosti. Může se zde jednat o léčitelku, lékařku, terapeutku… Toto spojení také v jednom případě hovoří o uzdravení, jak fyzického, tak i duchovního rázu. Někdo se dnes v tomto slunném počasí může vydat po klikatých cestách, autem a nebo pěšky?

VIDĚT JASNĚ

Je načase podívat se na věci z jiného úhlu. Máte požehnaný dar prohlédnout současnou situaci a představit si úžasné možnosti! Nedělejte si starosti – toto přerušení, během něhož přehodnocujete své plány, nebude trvat dlouho. Přijměte svou jedinečnost a využijte ji.

Dnes o samotě můžeme mít originální nápady. Přijmeme sami sebe takové, jací opravdu jsme. Možno se také budeme věnovat práci, ze které pramení vyšší cíle. Ráda tvrdím, že jednou za čas je zapotřebí si udělat aspoň nějaký ten krátký čas jen pro sebe a dnes bude pro nás prospěšný.

S láskou Kateřina