Lenormand a Tarot Andělů strážných na 21.7.2017


VĚŽ – KVĚTINY – SLUNCE

+ RAKEV – HAD

Věž ta kromě svého hlavního významu samoty, odloučení a izolace představuje způsob života, životní cestu. Také zde může hovořit o určitém zastavení, ustrnutí v té dané chvíli. S květinami je tato chvíle pro nás příjemná a a se sluncem zde hovoří o přívalu světla, tepla a energie do našeho života. Možno někdo využije této chvíle k vlastní kreativitě a tvořivosti. Věž dnes vidím pouze v pozitivním světle, kdo podniká a nebo pracuje v úřadu, ve výškové budově, pak pro něj bude tato práce dnes opravdu příjemná, slunce také v pracovní oblasti může hovořit o určitém triumfu, uznání a nebo dokonce i povýšení. Koho dnes čeká jednání s úřady a nebo nějakou jinou autoritou, pak je dnes úspěch zaručen. Dnešní situace se také může týkat nějaké kulturní akce, která jak jinak než dopadne opět pro nás pozitivně.

Ale každopádně dnes se můžeme leknout, můžeme mít strach z určitých spletitostí a komplikací v našem životě. Nic nepůjde hladce tak, jak by jsme si představovali, každopádně v prvním řádku vyšlo slunce a to nedokáže žádná energie uhasit, slunce nám také může dát sebedůvěru. Je také možné se spojení rakev a had bude týkat nás žen, nebo jiné ženy, inteligentní ženy, možno kolegyně, matky, milenky, rivalky, přítelkyně…. astrologicky je tato karta přiřazena slunečnímu znamení štír, to jsem akorát já. Tato žena zažije šok, ale karty již nehovoří o tom, zda radostný či nikoli. Pokud někdo řeší nemoc, pak jeho nemoc chvíli ještě potrvá, had značí komplikovaný průběh.

DESÍTKA EMOCÍ

Život vás obdařil báječnou a milující rodinou. Nyní je na obzoru obrovské štěstí a citové naplnění. Harmonie mezi těmi, které milujete je zaručena. Když druhým dokážeme dát odpuštění, pochopení a laskavost, jsme odměněni bezpodmínečnou láskou.

K poslední kartě nemám prakticky co dodat. Hovoří o našem naplnění, kdy budeme cítit opravdové štěstí v našem životě. Tyto energie cítím také z prvního řádku u lenormand. Dnes je nám požehnáno. Poslední karta v běžném tarotu nese název desítka pohárů. Je to největší možné naplnění, harmonie, souzvuk a láska.

S láskou Kateřina