Lenormand na 2.10.2018


Dnes celý den přemýšlím a fantazíruji nad mnoha věcmi, z nemoci jsem se nakonec dostala sama pomocí reiki, rozvibrovala jsem celé tělo a druhý den jsem konečně mohla opět fungovat. Dnes jsem hned z rána jela na úřad, už po cestě mi opět sama skočila do hlavy fráze, jak je život nádherný a skvělý. Asi pět minut na to, jsem se ocitla dlouhé koloně, která se táhla přes půl Brna, já si zpívala, na úřadě jsem čekala další hodinu, usmívala jsem se, dokonce si toho všimla i paní naproti mě. A teď ke kartám na úterý:

MRAKY – LILIE

+ DŮTKY – KŘÍŽ

Tak a jak teď začít, beru si příklad z týdenního výkladu, kde jsem psala, že není přímo špatné ani přímo zlé, že je to vše jen na úhlu pohledu a přesně to se mi dnes také honilo hlavou. Mraky za normálních okolností sebou přináší problémy, nepříjemnosti a chmury v životě a nebo na duši. Přes ně vidíme tmu a mlhu, nevidíme dál. Ale zde jsou mraky svoji světlou stranou k následující kartě, k lilii, v podstatě když by se dnes tyto problémy týkali našeho rodinného či mileneckého života, pak mraky se zde vyjasňují, po každé bouřce vždy vysvitne sluníčko. Tzn. že tyto nepříjemnosti nejsou na stálo, ale neznamená to, že nás chvíli nepotrápí. V jiném výkladu lilie vše urovnává, tzn. že pokud se trápíme, máme deprese a nevidíme jak dál, pak se s touto situací srovnáme, dovedeme nalézt klid a mír v sobě, to je ta horší varianta, v lepší se celá situace projasní, vysvětlí, vyřeší.

Každopádně můžeme být řekla bych až nepředstavitelně moc nervozní a vystresovaní z celé záležitosti. Co se týče domácího, partnerského či pracovního prostředí, pak důtky hovoří o napětí, sporech a debatách, tím myslím jakýchkoliv, i těch, kde občas padne nějaká ta facka či sprosté slovo. Tuto situaci ukončuje kříž, ten bych charakterizovala jako konec dobrý. Úterý pro nás nebude nikterak jednoduché, ale my ho zvládneme a ve finále po stresujícím nájezdu si konečně odpočineme.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Navštívili jste již můj obchůdek na Fléru? zde je odkaz

Viděli jste mé autorské mandaly? zde je odkaz