Lenormand na 21.12.2017


Máme pár dní před štědrým dnem a je to znát i na kartách. A popravdě, sama bych už potřebovala pár dní odstup od karet. Tento rok jsem neměla ani krátkou dovolenou, tak jsem jela až na pár volných víkendů prakticky nonstop. A teď ke kartám na zítřek.

KOSA – JEZDEC

+ DŮTKY – LOĎ

Karty nás na čtvrtek nabádají k opatrnosti na silnici, hrozí nehody. Také je možné, že z ničeho nic budeme nuceni vyrazit někam na cestu, např. do obchodu pro zapomenutý dárek. Ale tato cesta pro nás nemusí být příjemná. Kosa je na začátku a je pro nás varování, takže se k nám může i dostat dost nepříjemná a zraňující zpráva, u někoho hrozí rozchod, u jiného zrušení návštěvy, obchodní schůzky. Kosa utne nějaký náš plán. Pozor jen na sebetýrající myšlenky.

Nervozita a zase ta nervozita, je všude okolo nás, při cestě do práce, v práci, v obchodním centru… U těchto dvou karet nemusíme hned vědět, kam dřív skočit. Mám udělat nejdřív to a nebo zase to? Je také možné, že jsem tak rozladěni, rozhozeni vevnitř sebe z informace a nebo z události, která se stala v prvním řádku. No nic, nic hezkého dnes opravdu v kartách nevykoukám. A tyto čtyři karty shrnu jedním slovem a to „stres“.

S láskou Kateřina