Lenormand na 22.12.2017


Dnes jsem prakticky celý den strávila doma, moji dnešní nepříjemnou zprávou bylo to, že mi dnes poslali syna ze školy domů, nebylo mu dobře, nemohli se mi dovolat, takže mi ho přivedla mamka. Takže jsem od rána měla doma přítele a syna. Prakticky celý den jsem přeinstalovávala celý pracovní notebook, celkem se divím, že jsem u takovéto operace zůstala absolutně v klidu. A teď ke kartám na pátek.

DOPIS – HVĚZDY – LOĎ

+ SLUNCE – SRDCE – JEZDEC

Pro školáky je tento den poslední v roce a mnozí jdou také zítra naposledy v tomto roce do práce. I mě od zítřejšího odpoledne čeká pár dní zaslouženého odpočinku. Na zítřejší den vyšli nádherné karty. Zítra budeme zasnění, budeme se na něco těšit, vlastně ani nemusíme jít s našimi sny, přáními do hloubky, do detailů, můžeme snít jen tak, můžeme mít v hlavě i vzdušné zámky, takový ten příslib krásné, spíše krátké (týden není na celý život) budoucnosti. Možno někdo začne plánovat i další dny, to budu dělat a pak zase toto.

A další řádek je opět o našich myšlenkách. Jsme optimističtí, naplněni teplem, láskou a důvěrou. Z celého srdce a s důvěrou jdeme dál. Cítíme v sobě velkou radost, možno někdo obdržel i pozitivní zprávu, která ho potěšila. Že by nás někdo někam pozval a nebo chtěl přijít k nám na návštěvu? Zítřek vnímám jako den zázraků, den s krásným příslibem dalších dní.

S láskou Kateřina