Lenormand na 22.3.2019


Dnes jsem slyšela jeden takový názor, že až moc píši o sobě a že to nikoho nezajímá. Ráda bych se vám všem trochu přiblížila, nechci být anonymní, chci, aby za mnou a se mnou byl i nějaký můj příběh. Prý se každou chvíli chlubím novými kartami, o tom to přeci není, ukazuji jen možnosti. Chápu, že každý si nemůže koupit hned několik balíčků karet, u někoho jsou problém i jedny. Věřte, že i mě trvá někdy déle než si ty jedny vysněné karty koupím. Dnešní den byl pro mě opět příjemný, tak jak jsem psala včera, tak se i stalo, přetransformovala jsem svoje myšlení a opět vidím svět barevně. Na zítřejší den jsem vyložila z příjemných Pegan Lenormand a teď ke kartám:

STROM – DÍTĚ – MRAKY 

+ ČÁPI – SLUNCE

Strom je náš život a životní prostor jako takový. Představuje naši energii a odolnost. S ním stojíme pevně zakořeněny v zemi na jednom místě a nic s námi nehne. Co se týče našeho života, pak si připadáme, že zažíváme novou, další životní kapitolu. Snažíme se moc věci neřešit, necháváme je volně plynout, ono to nějak dopadne. Možno jsem až naivní, dětinští jak jdeme dále a vlastně dále nevidíme. S mraky totiž teď dál nejde vidět, je tma, zataženo, mlha… a co je za ní? Kde budeme za týden, za dva, za měsíc, rok? Občas strom hovoří o takovém ustrnutí na jednom místě, ale s dítětem by jsme ho neřešili. A proč taky? Mraky nás totiž nabádají k trpělivosti, po každé bouřce vždy vysvitne slunce, po tmě se rozední… a my najednou uvidíme věci v pravém světle, uvidíme cestu. Naopak pokud se budeme dívat do mraků, pokud se jimi budeme zaobírat, pak budeme mrzutí a někoho mohou přepadnout až těžké deprese.

Ano, teď je sice situace celá taková napolo. Chvíli tak a pak tak, ale celé to směřuje k té správné změně, pozitivní změně a nebo pozitivnímu myšlení? Nerada určuji čas, ale pokud se jedná o dlouhodobější záležitost, pak tato požadovaná změna nastane v létě. Ale i tak už teď se věci a události dali krásně do pohybu.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde