Lenormand na 23.3.2019


Dnes opravdu v mém životě nabrali věci ten správný směr. Co nějakou dobu stálo a nebo kolísalo, tak to se probudilo k životu. Dnes mi dokonce dorazily nové karty z Německa, to byla rychlovka, ve středu odesílali a dnes mi je dovezl kurýr. Hned jsem o nich natočila video, ale nahraji ho až zítra. Na sobotu jsem opět vyložila z krásných pohanských lenormandek. A teď ke kartám:

SLUNCE – MRAKY – PES

+ ČÁPY – STROM

Opět máme v následujícím dni sluníčko, s ním cítíme určitý triumf v našem životě, cítíme se jako vítězové. Jsme optimističtí a celkově pozitivně naladěni. Věříme naší cestě, věříme sobě a celkově lidem okolo. Umělci i ti ostatní jsou plni kreativity. Slunce je ten nejlepší lékař, léči jak naše tělo, duši i vztahy. S jeho energii můžeme zvládnout opravdu cokoli, dokážeme jim prosvítit a rozehnat mraky, které zde mohou charakterizovat pochyby v naší mysli. Ano, sice se dnes daří, ale ty mraky jsou zde proto, protože stále nevidíme do budoucnosti, nevidíme zde jisté a trvalé řešení, nevidíme zatím to, že by tato situace tak měla zůstat od teď až do konce našeho života. A jak by to bylo zatím krásné, kdyby tato současné chvíle nikdy nekončila. To je to, co nám zde může dělat starosti. Záměrně píši, že může, protože pokud rozzáříme v sobě energie slunce, pak právě ona tyto starosti spálí, nepustí je k nám. A co že dál nevidíme, žijeme tady a teď, tak si to náležitě vychutnejte.

A opět, podobné karty jaké byli v pátek. Teď jsme stále v proměnlivé situaci, chvíli tak a pak zase jinak. Ale pomalu a jistě se situace ustaluje. Chce to chvíli trpělivosti a i tu jistotu stability zde budeme mít.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde