Lenormand na 22.6.2018


Dnes jsem se cítila jako popelka, přítel mě konečně po delší době přemluvil, abych si koupila něco na sebe, tak jsem se ač nerada, vydala do obchodního centra, cílem byla letní sukně a boty. Nákupy oblečení není nic pro mě, sama bych si vystačila ve svém starém oblečení, které je sice již opotřebované a nemoderní, ale mám ho ráda. A teď ke kartám na pátek:

PRSTEN – DOPIS

+ LILIE – SRDCE

Dle karet nás čeká další nádherný den. Dnes máme možnost uzavřít nějakou smlouvu a nebo určitý druh kontraktu či obchodního spojení. Tato smlouva se může týkat jakéhokoli odvětví, např. pracovní, nájemní, předmanželská, obchodní… smlouva může být jak písemná, tak i ústní dohoda. Co se týče vztahů, pak dopis hovoří o určité povrchnosti, mám tě rád, ale už tě nemiluji. Kde ale dokáže opravdu milovat? O tomto vztahu bych hovořila o takovém obyčejném, všedním, pro někoho i krátkodobém, vztahem, který vznikl dnes?

Lilie hovoří o klidu, míru a harmonii. Pokud byl dřív nějaký problém, pak už není a nebo jsme se s ním smířili, vyrovnali. Tento úžasný pocit vyrovnanosti cítíme dnes celým svým srdcem, prostě jsme absolutně v pohodě. Lilie je kartou čistoty a upřímnosti a tu prožíváme z celého svého srdce. Vztahy jsou harmonické, mohou být dnes také hodně o naplňujícím sexu, vášni a romantice. Lilie také hovoří o rodině, s tou se dnes budeme cítit opravdu dobře.

S láskou Kateřina

Ceník služeb