Lenormand na 24.5.2017


PES – RAKEV – ZÁPAS 

+ MĚSÍC – LEV

Pes je symbolem přátelství, nezištnosti a ochrany. Můžeme mu důvěřovat. Pes má upřímnou povahu, je nám věrný, představuje trvalé hodnoty. Popíši-li ho jako osobu, pak se muže jednat buď o kamaráda, kamarádku, skupinu přátel, syna a nebo o našeho partnera, většinou se jedná o mladšího člověka, ale toto není vždy pravidlem. Může to být také partner s kvalitami psa, tzn. přátelský partnerský vztah, možno i spřízněnost duší, partneři jsou si zde také vzájemnou oporou. V zaměstnání pes hovoří o přátelském kolektivu a nebo o podřízené pozici. V tomto vztahu není něco v pořádku, o tom mluví rakev. Můžeme se v něm trápit. Také dnes může být ukončen. V dalším případě rakev mluví o nemoci a trápení, přítel churaví, může mít úraz či nějaké jiné vážné potíže. Karta zápas mluví sama za sebe, jedná se o boj se stávající situací.

Ještě jedna kombinace prvních tří karet mě napadla. Pokud někdo řešil nějakou nepříjemnou situaci s přítelem, kamarádem, bojoval s ním, pak rakev právě před bojem tuto situaci ukončuje.

Měsíc ten má dvě tváře, první hovoří o úspěchu a úctě a druhá o rozladěné, kolísavé náladě, která může směřovat až do depresí, které mohou být spojené i s nemožností klidného spánku a nočními můrami. Lev na poslední kartě hrdě stojí se vztyčenou hlavou na kraji skály. Že by naše ego? V dalším významu tato karta hovoří o cti, moci a velkorysosti.

S láskou Saxi